Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] [Podanie] ven1

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: ven1 chyba powrot?

Mutacja głosu: Oczywiscie

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/ven1 chyba powrot%3F/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak oczywiscie.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:

Czesc . Mam na imie Mateusz i mam 26 lat . Zaczynalerm grac u was na sieci w tamtym roku na serwerze FFa a po pewnym czasie zlozylem podanie o admina i zostalo pozytywnie zaakceptowane . Po dluzszej przerwie od waszej sieci postanowilem wrocic "w szeregi" i wspomoc was moim delikatnym doswiadczeniem . Podczas gry na serwere Only De_dust2 #2 staram sie zglaszac adminom graczy ktorzy lamia regulamin oraz sa afk.  Fakt sam raz zlamalem regulamin (txt z dnia 01.07.2020r) ale kazdemu moze sie zdazyc;( 

Prowadzac wlasna firme mam czas na gre tylko w godzinach 9-14 i w tych godzinach na serwerze nie zawsze jest komu pilnowac porzadku .  Mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone oraz mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie przebiegac owocnie i bezkonfliktowo ;)

Posiadasz działający mikrofon:  Tak oczywiscie. 

Kontakt (GG / Steam):  https://steamcommunity.com/profiles/76561198003214831/

Steam ID:  STEAM_0:1:21474551  

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak oczywiscie.

Na nie:

-GT

-Ban za txt (byłeś świadomy, że skutkuje to banem) a tłumaczenie, że każdemu może się zdarzyć jest trochę dziecinne.

- gralem przez chwilę tam gdzie miałeś admina i powiem krótko, od paru flag woda sodowa Ci uderza do głowy w sumie ty byłeś głównym powodem przestania grania na owym serwerze  c: 

- w południe akurat nie brakuje adminów więc stwierdzam, że byłbyś zbędny 

Jestem na Nie ponieważ:

- gt nie najlepsze

- miałeś bana w lipcu za txt

- na serwie cie prawie nie widziałem jak i nie słyszałem (wiem sam nie mam najlepszego gt) 

+ coś tam zgłasza cziterów/osoby łamiące regulamin

jak poprawisz gt i nie będzie żadnych banów to będę na tak ale póki co to na nie

Szczerze to Cie nie znam, więc ciężko wyrazić moje zdanie na Twój temat, ale spróbujmy :D

+ bezkonfliktowy, chyba, że coś przeoczyłam

+ wydajesz się kulturalny 

-/+ gt, z tego co widziałam, to grasz u nas jakieś 24 dni (w tym pojedyncze przerwy), co nie jest jakimś stażem marzeń :P

- banik za txt, przyszły admin nie powinien bawić się w niedozwolony sposób i utrudniać tym samym grę innym :)

Jestem obecnie na nie, ALE myślę, że jakbyś popracował nad gt i dał się poznać graczom i adminom z dobrej strony, to jestem jak najbardziej skłonna dać TAK. Także do roboty, jeśli Ci na tym rzeczywiście zależy :) Powodzenia! :thumbsup:

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.