Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

napis.png.58d4669e8fb19b833cf640acf4150198.png

O: Opisz historię z czasów szkolnych, która najbardziej utkwiła Ci w pamięci.

@ DranzerW mojej klasie też sporo się działo. Najwięcej śmiesznych historii było z Trojanem (od Trojanowski) i Bontim (od Bątruk). Pierwszy z nich to łatwy do zdenerwowania "grubasek", który chciałby być lubiany i szanowany, ale przez swoje nieudacznictwo i sporo pewnych wad był bardzo często wyśmiewany przez resztę klasy. Drugi to irytujące i słabe we wszystkim chucherko. Lubił on drażnić Trojana, który gdy Bonti okazał się w coś lepszy to płakał . Ci artyści każdego dnia sobie dokuczali i się ganiali. Zapadli mi w pamięć między innymi tym, że podczas meczu na wfie w ostatniej akcji koledzy dla beki podali piłkę do najbardziej wysuniętej osoby z drużyny, którą był Bonti. Przeciwnicy, którzy całym składem byli na naszej połowie, między sobą uzgodnili, że i tak to ostatnia akcja, więc nie opłaca się biec pod swoją bramkę i dopingowali swojego bramkarza – Trojana. My z kolei krzyczeliśmy śmiejąc się - Jedziesz Bonti!!!" i od połowy boiska biegł będąc cały czas sam na sam z bramkarzem. Parę razy o mało się nie potknął, ale udało mu się dobiec z piłką do pola karnego i strzelić Trojanowi gola. Wszyscy się śmiali, no poza jednym - Trojanem. Jemu nie było do śmiechu, a słysząc nas wszystkich zalał się łzami i zrobił się czerwony jak burak. Widać było, że miał ochotę rzucić się na Bontiego z pięściami, ale do rękoczynów nie doszło - to był chyba pierwszy raz, jak Trojan się popłakał.
Trojan ciągle miał za złe Bontiemu tego gola, a ten wykorzystywał to napięcie i grał mu na nosie. Sprawiało mu radość wkurzanie go. Raz jeden nauczyciel widząc jak szaleją kazał im zrobić dziesięć pompek. Bonti na luzaku zrobił te dziesięć, a Trojan po wymęczonych trzech się popłakał i stał się znowu pośmiewiskiem klasy.

@ selfie: Kiedyś zaspałem na pierwszą lekcje i będąc w drodze na drugą spisała mnie straż miejska. Niby "uciekłem ze szkoły", więc odprowadzili mnie do szkoły i poszliśmy do pedagoga szkolnego. Tam okazało się, że nie mam pierwszej lekcji.                                          

@ osia46: Najbardziej utkwiła mi w głowie sytuacja z 2 klasy gimnazjum. Na którejś przerwie jacyś chłopcy zaczęli puszczać petardy w szkole. Rozwalili dwa śmietniki. Ponadto jedna z petard kogoś trafiła i odwołali lekcje. Na drugi dzień policja przyszła do szkoły i przepytywali każdego w poszukiwaniu tych śmieszków. 

@ Marlen: W sumie to dużo ich było, ale mogę opisać. Pamiętam jak w liceum Pani od chemii wzięła moją koleżankę z klasy do tablicy. Babeczka była niesamowitą osą. No i koleżanka tak stoi i nie ogarnia, a Pani się zerwała, stanęła za nią, złapała ją za nadgarstki i zaczęła wymachiwać jej rękoma o tablicę jednocześnie tłumacząc zadanie. Ostatecznie koleżanka dalej nie ogarniała i musiała ostro myć ręcę, bo posłużyła za gąbkę.

@ Nomak: Pamiętam jak dziś. W drugiej klasie technikum robiliśmy kumplowi pogrzeb (miał chyba 7 zagrożeń). Zrobiliśmy trumnę z ławki, czterech go niosło - każdy za jedną nogę. Miglant robił za księdza śpiewając mu „Dobry Jezu”/ ”Anielski orszak" i tak z nim szliśmy przez całe piętro (30 osób), a później mieliśmy przypał przy nauczycielach, że grzebiemy swoich żywcem. Niestety nagrany mam tylko początek. Wraz z wiekiem wydaje się to trochę cringe' owe, ale tak było XD

@ jenzeleq.: Jest tego bardzo dużo, ale na początku chciałbym opisać parę sytuacji z podstawówki, gdy zawsze z kolegami robiliśmy zakłady i się laliśmy po twarzy. To zawsze w pamięci zostanie . Były zakłady kto najwięcej bramek strzeli podczas jednej lekcji wychowania fizycznego i ten kto zdobędzie najwięcej, może dać z liścia każdemu, kto nie strzelił ani jednej bramki. Zawsze wracaliśmy do domu z poobijaną twarzą i nigdy nie zapomnimy, ile razy każdy z nas dostał. Żartowanie na lekcji to była nasza codzienność. Nauczyciele zawsze wpisywali nam uwagi, albo wychodziliśmy na dwór, żeby przemyśleć nasze zachowanie. Każdy miał to gdzieś i zamiast siedzieć na podwórku, wracaliśmy do domu . Było bardzo dużo "walk" między nami, czasami kończyły się one źle, czasami kończyły się tylko słowami. Nauczyciele zawsze nas nienawidzili, więc robiliśmy czasami wszystko, żeby bardziej się wkurzali . Wspomnienia nigdy nie uciekają, u mnie po prostu jest problem z zapomnieniem większości z nich. Chciałbym wrócić do tych starów czasów.

BONUS!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.