Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie - bezimienny

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:bezimienny 

Mutacja głosu:tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/bezimienny/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak, nawet kiedys jakis rcon na mixowym ;p 

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Czesto gram nocami gdy brakuje adminow, albo nie ma ich wcale. Więc chciałbym pomóc utrzymać serwer w ładzie, gdy wieczorem wchodzi cheater to serwer pustoszeje a nie ma nikogo zeby go zbanowac, wiem ze gt nie jest jakies wybitne, lecz 1h codziennie przegrane a i to mozna nadrobic. Adminowalem już na paru serwerach więc myślę, że sobie poradzę.

Posiadasz działający mikrofon: tak

Kontakt (GG / Steam):https://steamcommunity.com/id/RafalBuk/

Steam ID: STEAM_0:1:201896165

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:Nie, lecz jak napisalem wyzej gt da sie nadrobic 

@@@@@@@@@@@@@@@ 

Spojrz z kiedy sa te bany:) "tak na offtopie, to wydaje mi się że ludzie tutaj się wypowiadają tylko po to aby posta nabić" pozdro ;p

Edited by bezimienny.

Jestem na nie:

- niskie gt > pograj popołudniu i wieczorem daj się poznać

- na dole piszą o jakichś banach

- różne dymy

//nie wiem jak usunąć posta, a minęło 24h nie chce warna czy coś :0

Edited by Herman~
By Czarna.,

W podaniach wypowiadamy się na tak/nie i popieramy swoją decyzję argumentami - 24h na edycję.

• Moderator

Hm podsumowując. 

- Słabe gt  jeśli chciałeś napisać podanie mogłeś więcej pograć,później składać. 

-  dodatkowo jak już wspomniane przez niektórych. Ban dzisiejszy  za rasz dd   utwierdza mnie w przekonaniu, że za bardzo nie znasz regulaminu serwera, więc lepiej jeszcze trzeba trochę się jako. Tako pouczyć regulaminu. 

+/-kultura bany  sprzed kilku. Miesięcy. Widocznie jakaś poprawa była. Ale  jakiś może mały ban ale za prowokacje to trochę słabo na twoje konto leci. 

Zapoznaj się z regulaminem,pograj dłużej. Mniej wdawania się w prowokacje i tym podobne. 

Póki co jestem na nie. 

Daj sobie czas na poprawę. 

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.