Jump to content
  • Create New...

Skarga na Admina hi not me

Recommended Posts

http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2007152008-de_dust2-1594836480-1594837980.zip

18:22 1 odbicie niezgodne z regulaminem
19:46 2 niezgodne z regulaminem odbicie 
19:49 3 niezgodne z regulaminem odbicie 

Grasz na granicy regulaminu, to ja sobie lubie wylapac takie bledy ;)

Tak, to jest zwykły skok ALE "3.2 Całkowity zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/GS'A oraz BH/wybijania sie za pomocą ducka ze spadochronem i bez " Kiedy odbijałeś się od ziemi od razu po wylądowaniu tworzy to magiczny movment nazywanym potocznie "zajęczym skokiem". Byl to początek rundy więc dodaj sobie jeszcze na początek RUSH i połącz kropki. Pozdrawiam

Zakaz rushowania za pomocą bh/duck/sgs ze spadochronem i bez.

Wytłumacz gościu gdzie tu widzisz na demku bh/duck/sgs?

Piszę to tylko dla tego bo sam tak skaczę i nie wyobrażam sobie dostać bana za to ,że mam dostepne jako vip dwa skoki i potrafię ich uzywać, oraz za to ,że posiadam lepszy movment od połowy serwera, moim zdaniem dostawać bana za umiejętności w grze to jak karanie gracza za to ,że jest lepszy od innych...

Moim zdaniem skoro macie już za coś takiego banować to usuńcie ten skok vipowi bo z nim jest więcej problemów niż bez niego.

By selfie,

Po co się wypowiadasz skoro skarga nie dotyczy Ciebie?

• Administrator

Temat zamykam, bo zaczynają wypowiadać się osoby trzecie.

Demko sprawdzę jutro lub @ Czarna. jak będzie miała czas.

#EDIT

23 godziny temu, Nie wiem napisał:

http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2007152008-de_dust2-1594836480-1594837980.zip

18:22 1 odbicie niezgodne z regulaminem
19:46 2 niezgodne z regulaminem odbicie 
19:49 3 niezgodne z regulaminem odbicie 

Grasz na granicy regulaminu, to ja sobie lubie wylapac takie bledy ;)

Tak, to jest zwykły skok ALE "3.2 Całkowity zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/GS'A oraz BH/wybijania sie za pomocą ducka ze spadochronem i bez " Kiedy odbijałeś się od ziemi od razu po wylądowaniu tworzy to magiczny movment nazywanym potocznie "zajęczym skokiem". Byl to początek rundy więc dodaj sobie jeszcze na początek RUSH i połącz kropki. Pozdrawiam

To wszystko prawda dlatego ban słuszny. Skargę odrzucam ^^ 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.