Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na admina ts3 mkrn

Recommended Posts

Imię:Filip

Kontakt: Ts3, Discord, Facebook, oraz PW  

Twój nick na TS3: mkrn

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Bardzo lubię pomagać innym, oraz chcę nauczyć się czegoś nowego.

Ile czasu spędzasz na TS3: To zależy ile jestem przy komputerze raz 7 godzin, a może być tak, że 2 godziny.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 7. Tego co nie umiem to się nauczę.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Posiadam 

Przykład:
Patrząc na twój wizerunek a tego gracza co napisał podanie, był naprawdę sporo aktywny niż przeciętny gracz (https://1shot2kill.pl/topic/48575-podanie-dzuk3son/) to naprawdę mi się chce śmiać, ponieważ został on odrzucony z powodu dużego kompletu na administracji w trakcie otwartego naboru, uważam że skład dobrze się trzyma i nie potrzeba nowych osób ponieważ mało się dzieje. Napisałeś podanie za podaniem, nagle administrator csgomoda a następnie teamspeaka3 jesteś tutaj dla kolorku czy co bo nie rozumiem. Oceniam cię jak każdego gracza i nie mam zamiaru faworyzować tylko jednej osoby żeby się dostała, każdy jest równy. Krótko mówiąc jestem na nie, jeszcze nie zasługujesz na tą pozycję.

To podanie wygląda jak wielka kupa i chyba chciałeś tylko posty nabić🤔

@ PlejsyBabciJadzi🔥 Jak to mam perma naprawdę? O kurcze pieczone 

Edited by Ketsurui†
1 godzinę temu, Ketsurui† napisał:

Przykład:
Patrząc na twój wizerunek a tego gracza co napisał podanie, był naprawdę sporo aktywny niż przeciętny gracz (https://1shot2kill.pl/topic/48575-podanie-dzuk3son/) to naprawdę mi się chce śmiać, ponieważ został on odrzucony z powodu dużego kompletu na administracji w trakcie otwartego naboru, uważam że skład dobrze się trzyma i nie potrzeba nowych osób ponieważ mało się dzieje. Napisałeś podanie za podaniem, nagle administrator csgomoda a następnie teamspeaka3 jesteś tutaj dla kolorku czy co bo nie rozumiem. Oceniam cię jak każdego gracza i nie mam zamiaru faworyzować tylko jednej osoby żeby się dostała, każdy jest równy. Krótko mówiąc jestem na nie, jeszcze nie zasługujesz na tą pozycję.

To podanie wygląda jak wielka kupa i chyba chciałeś tylko posty nabić🤔

Uważam kompletnie to samo co mówi żeluś, podanie kompletnie odrzuca czytających w dodatku jest bez sensu. Wspomnę że administracji jest dość i po co ciągnąć następnych w tą stronę dajmy sobie spokój z naborem, skład jest normalny i nie sprawia żadnych problemów, zawsze rozwiązuje sprawy bez problemu, powinna być ona wkońcu zamknięta a nie zachęcająca niektóre osoby, aktywność na teamspeaku nie jest jakaś wybitna wogóle nie idzie ostatnio w górę tylko stoi jak zawsze. 

Jestem na nie z względu tych argumentów, dodając jeszcze odemnie, dlaczego nagle chciałeś być spowrotem adminem csgomoda a nagle chcesz też zarządzać Teamspeakiem3 bez sensu, wykonuj jedna rzecz i następnie pomysl później nad tym.

Edit:

Naprawdę mnie teraz rozbawiłeś @ Lasik, naprawdę aż śmiechem, krótko mówiąc nigdy nie próbowałem żeby pójść na strażnika jb, pierwsze moje podanie uhuhu... Pierwszy raz na tej sieci spróbowałem na administratora teamspeak3 jest to kawał czasu i sczerze mówiąc po takim długim czasie nawet bym nie chciał widząc po twoim komentery, drugie moje podanie na tej sieci, które napisałem to na ubteama. Chciałem sprawdzić zachowanie szczególnie twoje, podanie było napisane po 2/3 miesiącach, podnosimy poprzeczkę, administrator ffa na którego napisałem, chciałem się wykazać i się wykazałem że potrafię kontrolować na serwerze i zachować dyscypline w dodatku była szybka rekrutacja gdzie zostały zmiejszone wymagania, więc nie było potrzebny podawać gt, jeżeli chodzi o opiekuna ffa nigdy nie chciałem nim być lecz zostałem namówiony jak widać po miesiącu zrezygnowałem bo uznałem że nie mam kompletnie na to czasu i przyznaje z ręką na sercu, nie mam ochoty na spinanie się. 

Edited by .tfujstary\dzuk3son
By Czarna.,

Jesteś zbanowany na ts3, więc nie wypowiadaj się w podaniach.

Nie rozumiem trochę nastawienia kolegów wyżej. Skoro rekrutacja jest otwarta, tzn. że ktoś się jeszcze przyda i każdy, kto czuje się na siłach, może spróbować.
Co do podania @ .tfujstary\dzuk3son to chciałbym przypomnieć, że próbował szukać luki w regulaminie TS'a, a sam go do końca nie zna i opiekun podjął słuszną decyzję.
Tutaj przypomnienie: KLIK
A pan @Ketsurui† ma chyba perma na ts? Right?

Dlatego Wasz argument w moim mniemaniu to trochę inwalida, ale to nie miejsce do dyskusji i na tym zaprzestanę.

Ja wolę się skupić na tym, co makaron sobą reprezentuje.
Od strony pełnienia funkcji admina na GO:MOD, pada na niego dobre światło.
Spisuje się nienagannie, obowiązki wykonuje sumiennie i jest jednym z najaktywniejszych graczy.
Sporo nawet pomagał mi przy zbiórkach na ww. serwerze.
Na TS przebywa bardzo dużo i ma czystą kartę oraz nieoplutą opinię.
Jak na moje oko, jest lepszym kandydatem niż ktoś, kto nie zna regulaminu i próbuje wymusić swoje racje.
Jestem na TAK. 

Jak już chcecie kogoś oczerniać, to warto by było mieć czysto za swoimi uszami. ;) 

Ja jestem za daniem szansy ^^ 

Jesteś miłym czlowiekiem, da się z Tobą porozmawiać, pośmieszkować.

Na CS:GO MODZIE swoją funkcję pełniłeś dobrze, nie miałem z Tobą większych problemów.

Imo na cs:go modzie jest fajna i zgrana ekipa, dlatego też makaron postanowił wrócić ^^ Przebywasz dużo na teamspeak'u, dodatkowo wysoko oceniasz swoje umiejętności. 

Myślę, że każdy chce spróbować czegoś nowego w przyszłości, makaron postanowił iść w górę :pifpaf: 

Administracja TS3 z pewnością daje sobie rade, aczkolwiek jeżeli mamy otwartą rekrutacje, to dlaczego by nie spróbować swoich sił? Myślę, że kolejna para rąk do pomocy się przyda.

Jestem na TAK, życzę powodzenia ^^ 

Również na tak! :HYPERSL:

Kolega bardzo kulturalny

Miły

Zawsze pomoże

Do pogadania

Dojrzały jak na swój wiek, a nie jak niektórzy ^^

Umie zachować się odpowiednio w sytuacji, która tego wymaga 

A to, że złożył podanie na admina GO MODa i teraz na TS3 to nie oznacza, że chce świecić kolorami. Na GO MODzie był już adminem, zrezygnował bo musiał pewnie prywatne sprawy pozałatwiać i wrócił. Nie jest robotem, każdy potrzebuje przerwy. 

Powodzenia Lubella! 

A chciałem pierwszy się wypowiedzieć. :<

Może nexta podanie się uda. :D 

+ Aktywność. 

+ Jeszcze nie miałem z Nim problemów, na pw pisze kulturalnie i grzecznie czyli duży PLUSIK. 

+/- znajomość TeamSpeak'a 3, ale sądzę, że nauczy się reszty.

Co prawda, forum trochę słabe, ale jak tak patrzyłem na Niego wczoraj na serwerze TeamSpeak, to staż ma całkiem taki +/- (ok. 1-2 miesięcy już nie pamiętam XD)

+ Wiek. 

Szanowny Panie @.tfujstary\dzuk3son o ile mnie pamięć nie myli, to sam poszedłeś za kolorkiem (na moje odczucie oczywiście). Podanie na TS'ie- Odrzucone. Nowy właściciel FFA- Podanie złożone, bez podania GT. No ładnie ładnie, a tu wytykasz, że na kolorki leci... Na przyszłość, polecam patrzeć na swoje zachowanie.

P.S. Masz perma na Serwerze, więc w ogóle twój komentarz jest BEZ SENSU I NABIJANY POSTEM. 

A na koniec powracając do Podania i do Pana który owe podanie złożył. To jestem za okresem próbnym na sprawdzenie, czy nie kłamie z umiejętnościami TeamSpeak'a 3. W końcu 7/10 to bardzo dużo. Życzę Powodzenia! ^^

Hejo ja tu z taką małą informacją tylko bo widzę że dział jest otwarty nadal ale podanie na admina jest ogl zamknięte tylko mr. @ Thomaszapomniał zamknąć po oststnim albo dodać rekru off xD to cytując go z oststniego podania

"Rekrutacja na admina jest zamknięta, spróbuj swoich sił jak zostanie otwarta"

Wystarczy przeczytać ostatnie podanie i zapytać np op czy z powrotem jest otwarta :D

By Thomas,

Ja nie mogę zamykać rekrutacji tylko czerwoni. Wcześniej było zamknięte ale po zmianach na forum zostało otwarte. Na dniach dam odp czy potrzebujemy adminów czy też nie.

• 2 weeks later...
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.