Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana + skarga na xxandziaxx

Recommended Posts

Twój nick: waran

Nick gracza, na którego jest skarga: xxandziaxx

SteamID gracz, na którego jest skarga:  -

Opis:

Koleżanka chyba za mocno się wczuła, nie padło żadne wyzwisko, kultura/ obraza nic. Prosiłbym o wyjaśnienie tygodniowego bana.

Dowody:

Długość

15.07.2020waranSTEAM_0:1:39574189xandziaxxKultura/Obraza1 Tydzień

http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-2007151042-de_dust2-1594802520-1594804020.zip

17:05 

Chcę tylko zaznaczyć że jest to Twój nasty ban za brak kultury, jak widać nadal się jej nie nauczyłeś. Czy ten tekst był skierowany w moją stronę czy w stronę innej kobiety grającej na serwerze, przy mnie nie będziesz takich słów używał. Naucz się szacunku do kobiet i do wszystkich wokół. Miłego dnia! ^^

Edited by xandziaxx
Posted (edited)

Nie mogę teraz sie tym zajac bo wydzwaniają i muszę jechac na budowe, aczkolwiek wiem, ze nie powiedzialem nic do andzi ani nie zadalem zadnego pytania tymbardziej czy zrobi gale. 

Również nie było na mnie zadnego zgłoszenia na [email protected] ani nawet na czacie nikt nic do mnie nie mówił, nikt nie poczuł się obrażony ani nawet zniesmaczony kulturą,  stad tez nie rozumiem uprzedzenia.

Demo odtworze kolo 15-16 jak wroce i sie wypowiem, takze prosilbym przedwczesnie nie zamykac tematu. 

Ven1 czegoś takiego nie było i z czymś takim nawet się nie utożsamiam w przyszłości, wbrew pozorom jestem gentelmanem  ;)  pozdro 

Edited by warantdw
59 minut temu, warantdw napisał:

Nie mogę teraz sie tym zajac bo wydzwaniają i muszę jechac na budowe, aczkolwiek wiem, ze nie powiedzialem nic do andzi ani nie zadalem zadnego pytania tymbardziej czy zrobi gale. 

Również nie było na mnie zadnego zgłoszenia na [email protected] ani nawet na czacie nikt nic do mnie nie mówił, nikt nie poczuł się obrażony ani nawet zniesmaczony kulturą,  stad tez nie rozumiem uprzedzenia.

Demo odtworze kolo 15-16 jak wroce i sie wypowiem, takze prosilbym przedwczesnie nie zamykac tematu. 

Ven1 czegoś takiego nie było i z czymś takim nawet się nie utożsamiam w przyszłości, wbrew pozorom jestem gentelmanem  ;)  pozdro 

1. skad wiesz czy nie bylo zadnego zgloszenia na [email protected]

2. Mowie co slyszalem  dlatego to napsialem. A powiedzenie do kobiety "czy zrobi mi gale?" to jest poprostu szczyt chamstwa i brak wychowania ...

• Junior Administrator
2 godziny temu, warantdw napisał:

nikt nie poczuł się obrażony ani nawet zniesmaczony kulturą,  stad tez nie rozumiem uprzedzenia.

Najwyraźniej andzia poczuła się zniesmaczona Twoim jakże nieśmiesznym żartem i po obejrzeniu demka wcale mnie to nie dziwi.

Naucz się w końcu trochę kultury i szacunku, bo po prostu ręce opadają.

Nie ma sensu czekać na Twoją kolejną wypowiedź, ban zostaje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.