Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Witam wszystkich :)
Część z was kojarzy mnie jako administratora z serwera Cod 401, ale poza graniem w CS'a mam także inne zainteresowania :sarcastic_hand:, a jednym z nich jest m. in piłka nożna czy zakłady bukmacherskie. Z racji, że ostatnio dość intensywnie staram się rozwijać swoje skille ciekawostkowe, postanowiłem że także tutaj będę dla was publikować ciekawostki związane ze świata piłki nożnej. 

Liczę na to, ze kogoś zainteresuje tym wątkiem i być może znajdzie się bratnia dusza, z którą wymienię kilka zdań :)

 

Jeśli chodzi o małą legendę, to ciekawostka składa się się z konkretnej statystyki, która jest oparta najczęściej o ostatnie spotkania danej ekipy lub też z całego sezonu czy tylko jego części jak (mecze domowe / wyjazdowe). Same ciekawostki odnoszą się po prostu do oferty meczowej z danego dnia, czyli np. w meczu Cracovia - Lech Poznań, skupiam się na którejś z drużyn lub niekiedy obu. Wątek bukmacherski ma pokazać, jak wygląda taka statystyka z perspektywy bukmachera i dla osób niezorientowanych zbytnio w temacie, im mniejszy jest na coś kurs, tym zdarzenie jest bardziej prawdopodobne wg. oferty bukmacherskiej. Minimalny kurs to 1,01, który oznacza w 99,99% pewniaka, chociaż w skrajnych przypadkach zdarza się, że takie zdarzenia potrafią zawodzić. Natomiast maksymalnego kursu nie ma, jednak zazwyczaj progi w ofercie meczowej sięgają do kursu ok 50, co najczęściej oznacza zakład wręcz niemożliwy do realizacji. 

 

Od razu chciałbym zaznaczyć, żeby nie było wątpliwości, iż nie zachęcam nikogo do grania typów, które są zawarte w ciekawostkach. Należy do tego podchodzić w 100 procentach czysto informacyjnie, ewentualnie niech to będzie dla was inspiracja, jeśli np. gracie u jakiegoś bukmachera i akurat któryś z typów wam się spodobał i macie do niego przekonanie
Chciałbym nieco obalić mit o tym, że bukmacherka to tylko niezdrowy hazard i droga do bankructwa. Równie dobrze może to być czymś w rodzaju metody na nudę, która dostarcza nam w ciągu dnia nutki emocji. Tak samo nie musi się to sprowadzać do tego, że gramy czy "przegrywamy" każdego dnia grubą kasę, bo równie dobrze możemy grać jeden kupon na miesiąc za symboliczne 2 zł i cieszyć się jak małe dzieci, gdy typ z danego meczu okazuje się trafiony, a my go intuicyjni wyczuliśmy.

 

Jeśli dotrwaliście do końca mojego monologu, to przyszła pora na przedstawienie CIEKAWOSTEK 15.07.2020:

 


- Bournemouth traciło więcej niż 4 gole tylko w 1 z 35 meczów w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Manchester City) nie zdobędzie więcej niż 4 goli (-4.5 goli) - 1.23 [FORTUNA] (godz. 19:00)


- Tottenham nie wygrał różnicą minimum dwóch goli ani jednego meczu wyjazdowego w lidze. Kurs na to, że w meczu z Newcastle wygrają w najgorszym przypadku różnicą jednego gola (handicap 1-0 i 1X) - 1.37 [FORTUNA] (godz. 19:00)


- Lech Poznań zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 14 meczach wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Cracovią - 1.30 [STS] (godz. 20:30)

- Podbeskidzie wygrywało przynajmniej jedną połowę w 14 z 15 meczów domowych w lidze. Kurs na to, że w meczu z Odrą Opole wygrają przynajmniej jedną połowę - 1.34 [FORTUNA] (godz. 18:10)

- Termalica zdobywała przynajmniej jednego gola w 14 z 15 meczów domowych w lidze. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Radomiakiem - 1.25 [STS] (godz. 20:40)


- Sassuolo zdobywało przynajmniej jednego gola w 14 z 15 meczów domowych w lidze. Kurs na to, że strzeli gola w meczu z Juventusem - 1.41 [ETOTO] (godz. 21:45)

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zachęcam do zadawania pytań, jeśli coś was ciekawi, tak samo do dzielenia się np. swoimi doświadczeniami z piłką nożną czy samą tematyką bukmacherki.

 

 

 

CIEKAWOSTKI 16.07.2020

 

- Crystal Palace przegrał ostatnie 5 spotkań w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Manchester United) wygra w tym meczu - 1.35 [STS] (godz. 21:15)

- W ostatnich 17 z 18 meczów Alaves w lidze, padły mniej niż 4 bramki. Kurs na -3.5 goli w meczu z Betisem - 1.26 [STS] (godz. 21:00)

- Villarreal zdobywał przynajmniej jednego gola w 17 z 18 meczów wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Realem Madryt - 1.58 [STS] (godz. 21:00)

- Espanyol przegrał ostatnie 7 spotkań w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Valencia) wygra mecz - 1.57 [STS] (godz. 21:00)

- Genoa wygrała tylko 2 z 16 meczów wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Torino) nie przegra tego meczu - 1.33 [STS] (godz. 19:30)

Edited by Luca199491
PODLICZENIE
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.