Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie - s1lent

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: s1lent

Mutacja głosu: Tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/s1lent/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Myślę, ze sie przydam, kolejna para rąk nie zaszkodzi, a wspomorze serwer, jestem spokojnym, sympatycznym chłopakiem.

+forum, + mikrofon , + zgłaszam gdzie się da. Jestem znanym graczem tego serwera, nie sprawiam problemów, czasem pomagam je rozwiązać, dlatego pisze podanie by wspomóc Administracje.

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Kontakt (GG / Steam): Steam,forum

Steam ID:  STEAM_0:1:535872344

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

Edited by Nothhhv.
SID

Na chwilę obecną za szybko.

Musisz pograć dłużej i pokazać, że dojrzałeś do tego, aby sprawować tą funkcję

Jesteś dobrym graczem i zgłaszasz [email protected] i nie mam nic do ciebie, ale łatwo cie sprowokować i masz cięty język, a gracze czasami na serwerze lubią prowokować i byłoby ci ciężko na chwilę obecną z tym poradzić

Graj nadal systematycznie i udzielaj się na forum i serwerze, a następnie napisz ponownie podanko :)

Wiem, że chcecie dobrze, ale jestem na nie. Ostatnio sporo ludzi chce admina, a mam wrażenie, że grają od niedawna. Najpierw Diablik, potem Aidan, a teraz Ty. Ale sobie teraz patrzę na Archiwum, i widzę twoje stare podanie. Adminów póki co mamy ośmiu, więc o ile nie zamierzasz pilnować późno w nocy, lub od 7 do 15, to nie jestem pewny, czy to ma sens. To samo tyczy się Aidana, Diablika, czy kogokolwiek.

Mały offtop: Ja to bym dał admina za sms - wtedy byłoby fajnie 

Niestety nie przekonuje mnie twoje podanie. :| Dlaczego?

Początkowo degradacja od czarnej. Po czym  może nie związane z serwem ale mimo to jest argument 

Dostajesz admina na go modzie po czym mija dwa tyg  rezygnacja    i to nie raz było tylko kilka razy.  Po czym późniejsze dwie lub trzy  degradację   jak i próba oszukania kiedy miałeś range na naszej sieci  i dodatkowo na innej sieci.  Co bardziej podchodzi, że ciężko będzie zaufać takiej osobie w administracji.    

Samo w sobie idzie zauważyć    w Chodzisz z kwiatka na kwiatek. A ja  przynajmniej podziękuję  takiemu czemuś.  Także nie nie nie. Zdania nie zmienię.  Za dużo szans miałeś i każdą zmarnowałeś. :/

A do samego podania dodam, że  zgadzam się z oldem między innymi  z tym , że byś za latwo ulegał prowokacji względem graczy i by wychodzili później igły z widły. 

Część przedmówców  zauważa, że trochę za szybko złożone podanie, że póki co adminów starczy - mają takie zdanie, aczkolwiek się z tym nie zgodzę. W mojej opinii ilu adminów by nie było zawsze przyda się dodatkowa para rąk. Zwłaszcza teraz w sezonie wakacyjnym. Zawsze isteniej możliwość, że dwójka czy trójka adminów w jednym momencie ma już zaplanowany wyjazd i będą musieli wziąć urlop - tak może się wydarzyć mają do tego pełne prawo - może też się wydarzyć, że jakieś zdarzenie losowe, nadmiar obowiązków czy cokolwiek nagle przymusi któregoś z adminów by wziąć wolne lub na chwilę zrezygygnować z  pełnienia funckji.

U składającego podanie wnioskuję za daniem (kolejnej) szany i wzięcie go na okres próbny

+ gt:  cóż od resetu przegrał aktywnie 14 dni z bardzo dużą ilością minutek
+ tam, że posiada mikrofon, steam, wiek, konto na forum itd to oczywiste ale też dopisze :D
+ w moim odczuciu (nie każdy musi podzielać ten pogląda) jest osobą kulturalną, sympatyczną, potrafiącą się zachować, lubianą przez przez graczy, bezkonfliktową a przy tym  zabawną - nie zauważyłem u kolegi jakichś nietaktownych, niegodncyh admina zachowań w ciągu tygodnia w którym gram - może to za krótko i za wczesnie na taki osąd - mam nadzieję, że nie jestem w błędzie 
+ zwraca uwagę kolegom w sytacjach, na które nie każdy admin reaguje - zbyt zuchwałe i niesmaczne zwroty do koleżanek na serwerze
+ jest jescze młody ale wydaje mi się, że dojrzewa i robi progress od poprzednich podań i zachowań jako admin na sieci 
( - ortografia: wspomoże Ż a nie RZ  :D - wybaczcie musiałem :D )
- to co wyżej wspomniał Donek (o czym sam chciałem wspomnieć ale już niemal wyczerpał temat więc tylko odeślę do jego postu) co bardzo ale to bardzo negatywnie wpływa na jego reputacje ale przy daniu tej ostatniej szansy wg mnie jeśli przez okres próbny pokaże kolegom z administracji i Opiekunom, że chce współpracować, będzie się zachowywał stabilnie i dojrzale i nie będzie z jego strony żadnych "krzywych" akcji i nie będzie skakał "z kwiatka na kwiatek" to może będzie mógł się zrehabilitować i zmazać tą nieprzyjemną plamę w "życiorysie".

Tako rzecze król Julian :D ale ostateczna decyzja należy do naszej pary Baby Sitterów :D 

PS: Silent ja wyraziłem swoją opinię ale jeśli chcesz dostać się do rodzinki adminów musisz popracować nad sobą i nad tym by przekonać do swoich dobrych intencjii Opiekunów oraz kolegów i koleżanki po fachu, że rzeczywiście Ci zależy a nie składasz podanie dla jakiegoś kaprysu :)

Edited by Dranzer
  • Moderator

Pełniłeś funkcję na kilku serwerach sieci i na żadnym nie zabawiłeś zbyt długo - podejrzewam, że na #2 mogłoby być podobnie, a nie potrzebujemy nowego admina na 2 tygodnie.

Ostatnim razem nie wykorzystałeś szansy, którą Ci daliśmy. Ban za brak kultury z tego miesiąca tylko potwierdza, że jednak niewystarczająco się zmieniło i masz jeszcze nad czym pracować.

Na dzień dzisiejszy odrzucam.

• Moderator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.