Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana. Proszę o UB.

Recommended Posts

Nick z CS: Mruczek
Admin banujący: Thomas
Serwer: [ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2)
Data zdarzenia: 13 lip 2020 - 23:08:22
Opis sytuacji: 
Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): https://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php
Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Mruczek 
[AMXBans] Powod : ' Czitujesz ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 509992901 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ML_NOTFOUND : HIDDEN_IP ' 
[AMXBans] =============================================== 

Witam. Chcę się odwołać od bana a jednocześnie prosić o UB.

Mój nick to Mruczek gram już od jakiegoś czasu na tym serwerze ( [ONLY DD2 #2]) może nie dużo ale gram a to dlatego że pracuje wiadomo chodzi że mam też inne obowiązki.

Znam stałych graczy myślę że i oni mnie ,gracze są oki serwer tez jest oki dlatego go wybrałem i lubię na nim grać , staram się wspomagać serwer poprzez kupowanie vipa i tym podobne krótko mówiąc korzystanie z usług sklepsms.

Co do mojej gry na serwerze, jestem graczem średnim raz jest lepiej raz jest gorzej nie gram tylko dla statów choć staty też są w jakimś stopniu ważne, ale nie dla mnie, gram dlatego bo lubię grać w csa a przede wszystkim kiedy jest fajna ekipa na serwerze a to powoduje że gra z chęcią na takim serwerze co przykładem jest właśnie ten serwer.

Jestem graczem czystym nie czituje  nie używam tego dziadostwa, bo co to za przyjemność korzystać z tak zwanych wspomagaczy a prawda i tak wyjdzie zawsze  na jaw więc byłoby bez sensu to robić kiedy ci zależy na grze na takim  serwerze .

Jestem niewinny, gram czysto, nie zgadzam się z taka decyzją o zbanowaniu mnie, nie wiem co jeszcze mogę do tego wszystkiego dodać ile potrafiłem tyle napisałem.

Więc chcę się odwołać i prosić o UB żeby móc dalej grać na tym serwerze.

Pozdrawiam Mruczek  

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.