Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na admina by Aidan

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Aidan

Mutacja głosu: Tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Aidan/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jestem codziennie na serwerze, aktywny również w późnych godzinach wieczornych/nocnych. Nawet chwilę temu był odpalony gość z aimbotem, ale admini śpią, rzecz normalna:P Staram się przykuwać uwagę do krytycznych zachowań i nieprzestrzegania regulaminu, jednak toleruję w dużej mierze żarty i sam lubię je pisać.GT pokazuje 3k min, ale grałem tutaj sporo w 2019 więc na pewno mimowolnie jest ich dużo więcej. Z amx miałem styczność, nie będzie problemu z ogarnięciem, a na pewno w razie czego to ktoś na pewno będzie mi w stanie pomóc. Adminów jest kilku, ale myślę, że rąk do pracy nigdy za mało:) Dodam również, że ostatnio miałem dwa bany, jednak oba z nich były niesłuszne (jakby miało to jakieś znaczenie to wolę poinformować). Pozdrawiam.

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Kontakt (GG / Steam): https://steamcommunity.com/profiles/76561198196897581/

Steam ID: STEAM_0:1:118315926

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

3 minuty temu, Number One napisał:

Ban za kulturę z 8 lipca a Ty składasz podanie na admina?

Nie

3 godziny temu, Aidan napisał:

Dlaczego ty? Staram się przykuwać uwagę do krytycznych zachowań i nieprzestrzegania regulaminu, jednak toleruję w dużej mierze żarty i sam lubię je pisać.

jestem na nie.

Często wdajesz się w pogawędki, które nie bardzo są na miejscu.

Pograj dłużej na serwerze i daj się poznać z tej lepszej strony.

Pokaż nam, że ci zależy, aby dołączyć do administracji.

- Słaby staż na serwie :) nie było mnie bo byłam na urlopie i wgl Pana nie kojarzę :D a więc to znaczy, że za długo nie grasz :)

- dodatkowo ban za kulturę, który był niedawno, nie jest dobra wizytówką :D

- a na sam koniec zdradzę Ci tajemnice :p admin nie jest od kręcenia beki na serwie, tylko od pilnowania porządku :)

3x na NIE :dontknow:

Moze wyjasnie tego bana za kulture.

Aidan z Rikitiki po "przyjacielsku" jechali po sobie, nie wylapalem kontekstu i polecialy dwa bany. Mam nadzieje, ze tak wiecej nie robią bo admin nie zawsze widzi calosc wypowiedzi ;-)

Ja bym dal mu admina, dalczego?

-duzo gra

-brakuje adminow w nocy, wystarczy jeden citek z aimem, zeby serwer sie wyludnil, kiedys serwer byl pelen 24h/7dni w tyg. Wg mnie to wlasnie brak admina w nocy sprawia, ze z rana czesto nie ma z kim grac.

-czesto zglasza

-jak cos bedzie z nim nie tak to podziekujemy za wspolprace, to nie malzenstwo ;-)

Wielokrotnie byłam świadkiem gdy trollujesz z innymi graczami, wyzywając się, będąc wulgarnym, tak nie zachowuje się kandydat na admina, nawet jeśli były to żarty. Ponadto wielokrotnie zaczepiałeś mnie głupimi tekstami, które również nie były na miejscu. Postaraj się popracować nad swoim zachowaniem, ogarnąć kulturę i zwracać uwagę na to, co piszesz na czacie. Pograj z nami jeszcze trochę, pokaż że Ci zależy i daj zaobserwować jakieś zmiany.

Na chwilę obecną jestem na nie. ;)

hmm, jestem za Okresem próbnym, lecz zacznijmy od minusów

- niedawno ban za kulture, nie wazne jak jej nie przestrzegałeś, to jest ban.

- czasami wchodzisz w rózne sprzeczki, lecz to mniejszość.

Plusy :

+ wiek

+steam

+ gt

+ jesteś miły jak chcesz :kekw:

"Także argumenty za staż czy ban są raczej zabawne" - Masz racje, że może bany zostały wytłumaczone, lecz uważam, że wasze poczucie humoru czasami jest zbyt wulgarne i nie na miejscu. @ xandziaxx  bardzo dobrze napisała trollujesz inne osoby, wyzywając je, ponieważ sama wiele razy byłam tego świadkiem. Odpisując "raczej  to zabawne" to udowadniasz tymi słowami, że nie do końca zasługujesz na to by zostać adminem. Uważam, że czasem lepiej schować dumę do kieszeni, niż wywyższać się tym -dlaczego ja nie zasługuję na zostanie adminem. Uwierz, że bardziej docenisz to, gdy za jakiś czas złożysz podanie i będą same pozytywne opinie w przeciwieństwie do teraz jak to wygląda. 

Godziny grania nie świadczą o tym, czy człowiek powinien zostać adminem, lecz to w jaki sposób siebie prezentuje również na serwerze ze strony osobistej i indywidualnej. :zwyciestwo:

Tak, więc Zaczynając :

• Gt na plus aktywny sporawo i dodatkowo staż na serwie
  • Coś tam zgłaszasz na [email protected] jeśli ktoś siedzi na respie lub odpalony. 
  •  Rzecz normalna adminów potrzeba. Ale  jeśli się starasz o range admina to trzeba się kontrolować jak i wspomnę tylko to co pisał qbik o tym banie.  Czy wyłapałeś   za pogawędki przyjacielskie czy nie. To mimo to trzeba czasem ugryźć   w język    i o jedno słowo za dużo nie mówić. 🤔
  • A co do trololololo  to czasem zauważam też   czasem i nie podzielam samego trolowania niestety. Jesteś miły ale no czasem za dużo zabawy zauważasz w tym co nie jestem też miłe   ani w żaden sposób śmieszne. 

Podsumowując wszystko. Bo nie każdy gracz czy admin widzą problem daniu admina osobie  z której ma takie zachowanie w różnym stopniu. Każdy może mieć ból o to, że nas jest mało jako adminów a jeszcze nie chcemy kolejnej pary rąk do serwa.  Po prostu   oczekujemy   gracza który zachowuje się, potrafi się kontrolować, nie da się sprowokować, jest spokojny i podchodzi do każdego czy do czegoś z rozwagą i tym podobne. Dla niektórych kultura jest mało co ważna ale dla mnie bynajmniej  jest ważna.Tak,więc  jestem na Nie. Ja ci mogę dać czas na okres miesiąca  w którym  poprawisz się  względem zachowania jak i podpunktów których wymienili niektórzy jeśli oczywiście zależy ci na serwie jak i chcesz pokazać, że ci zależy na posadzie. ^^

Powodzenia. :)

Cóż po wulgarnym i dość specyficznym zachowaniu ś.p Błaszczykowskiego (śp bo już go na serwerze z nami nie ma ale w realu raczej wszystko z nim wporządku i niech mu sie żyje jak najdłużej :D ) Opiekunowie raczej nie chcą nikogo kto ma na bakier z kulturą czy nie wpisują się w pewien zarys czy typ zachowania admina. Można by było tu przytoczyć argument "skoro Błaszczykowski dostał szansę to każdemu się należy" :D ale raczej jej nie dostaniesz póki nie zmienisz zachowania. Co prawda w/w Błaszczykowski po odebraniu rangi admina zmienił swoje zachowanie o 180 stopni - potrafił ugryzc sie w język, ograniczał przeklinanie, delikatnie spoważniał, nie wdawał się w niepotrzebne dyskusję, zwiększył dystan do siebie itd itd i jako obserwator jego zachowania to jako admin wg mnie zasługiwał na pochwałe swojego progresu ;) ale tu nie o tym. Sporo osób wyżej wymieniło, że nie zachowujesz się zbyt dojrzale na serwerze - każdy ma prawo do śmiechów i trollingu i kilku mniej dojrzalszy zachowań (ja np lubie śpiewać czym część graczy denerwuje a część to bawi) ale wszystko w granicach dobrego smaku i bez "atakowania" innych. Wróciłem na serwer i gram od jakiegoś tygodnia i sam doświadczyłem pewnej Twojej "uwagi" co gdybym był mniej inteligentniejszy czy mniej dojrzalszy pewnie spowodowałoby sporą sprzeczkę - przynajmniej tak odebrałem wtenczas Twoje słowa ale już nie ma co rozstrząsać. Najważniejsze, że skoro jesteś młody to możesz jeszcze poprawić swoje zachowanie na które sporo osób wyżej narzeka.Jak pokażesz się z tej lepszej strony administracji, opiekunom i graczom na pewno za jakiś czas np 2tygodnie może miesiąc będą bardziej skłonni Ci dać szansę - nikt tu z góry nie jest skreślony. Póki co tak jak większość głosuję na NIE ale to Twoja decyzja czy wezmiesz sobie do serca oraz zaczniesz pracować nad sobą i wszyscy zobaczą Twoją "przemiane" czy olejesz nasze słowa i będzie dalej tak jak jest :)

- kultura
- admini póki co nie widzą Cię w swojej "rodzinie" 
+  (co oczywiste) wiek, steam, mikro
+ (z tego co zauważyłem) znany wśród wielu graczy i z częścią serwa ma dobry kontakt
+ gt imponujące - grasz dużo w różnych porach a adminów ciągle mało zwłaszcza w pewnych "lubianych przez cziterów godzinach" a Ty w nich też grasz
+ (ponoć) zgłasza na [email protected] (jak mówią admini) 

Edited by Dranzer
  • Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.