Jump to content
  • Create New...

Kiedy jakiś konkurs na cod 401?

Recommended Posts

...jakiś konkurs, który nie będzie polegał na wbiciu top 3 czy 5 na serwerze, tylko taki, w którym każdy będzie mieć szansę na wygraną. 

moja propozycja jest taka, aby userzy COD401 zebrali swoje pomysły, a ekipa rządząca coś z tego wybierze, lub sklei i ustali nagrody.

trzymam kciuki, że będzie git :pepeOK:

Moje propozycje 

1.

500-1000 minut gry aktywnej w ciągu 24 godzin. Pierwsze 3 osoby. Nagroda za 1 miejsce 500 monet plus vip na tydzień,

Za 2- 300 monet plus vip na 3 dni

Za 3- 200 monet plus vip na dzień. 

2.

Milion dmg w ciągu 24h lub 10 milionów w tydzień. Dywizje w nagrodach

3.

Może coś związanego z reklamą serwera żeby więcej graczy przyciągnąć... 

Edited by Johny9

Dobrze, że poruszyłeś temat konkursu, ale wiesz, widzę to trochę jak "Niech ktoś weźmie i zrobi", mogłeś rzucić jakiś swój pomysł na początek.

W dniu 12.07.2020 o 12:14, Johny9 napisał:

Moje propozycje 

1.

500-1000 minut gry aktywnej w ciągu 24 godzin. Pierwsze 3 osoby. Nagroda za 1 miejsce 500 monet plus vip na tydzień,

2.

3.

1. Ja już bym to widział szybciej jako cotygodniowy/2tyg konkurs, wtedy bardziej by to zachęciło ludzi jak już.

2. Nigdy nie przejdzie, jak było wyzwanie na 80k dmg, to co niektórzy cały dzień robili, imo za dużo wkładu to wymaga i ludzie będą się irytować.

To już szybciej widziałbym coś w stylu dziennego wyzwania dla serwera, np. nabić te 1mln dmg i w nagrodę X monet i vip do końca dnia?

3. Reklama jest ale wiesz, wakacje, ludzie wolą na dwór, poza tym niektórzy powyjeżdżali za granicę, czy do roboty.

W dniu 12.07.2020 o 12:14, Johny9 napisał:

Moje propozycje 

1.

2.

3.

1. Były konkursy związane z ilością minut rozegranych na serwerze i wiesz jaki był z tym problem? Na forum zgłaszały się po 3 osoby więc przestaliśmy je organizować.

2. Konkurs skierowany dla wysokich lvli + nie zrobisz miliona obrażeń w ciągu jednego dnia. Tego typu konkurs mógłby odbyć się zaraz po resecie tylko z mniejszym wymogiem wbitych obrażeń.

3. Jedyny sposób na przyciągnięcie graczy to wykupienie reklamy, reklamowanie na forach już od lat nie ma większego sensu, a innych sposobów na konkurs z reklamą nie ma.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.