Jump to content
  • Create New...

[Przyjęty] Podanie na admina xandziaxx

Recommended Posts

Cóż nie mam raczej obiekcji by nie dać Andziax szansy.
+ ma dobry kontakt z graczami i administracją
+ jest kulturalną i pozytywną osobą
+ zgłasza na [email protected] (przynajmniej za mojej kadencji)
+ gt imponujące
+ znana i lubiana
+ brakuje adminów (ilu by nie było to i tak bedzie mało - jak śpiewał Wilku WDZ o marichuanie ;D ) 
+/- może nie miała jeszcze admina ale starsi koledzy/koleżanki (stażem) na pewno pomogą jej ogarnąć i załapie co i jak
 jak dla mnie można dać szansę - Tak :) 

No cóż jestem sceptyczny jak mam równo traktować to każdego . :| 

GT ogarnięte dużo grane nie powiem +staż

+/- z tą właśnie kulturą  to jedynie co mogę się doczepić,iż czasem  nie jesteście świadomi ale żarty żartami no ale niestosowne słówka lecą  które lecą  w żarty  co bynajmniej idzie zauważyć troszkę nie rozsądne  moim skromnym zdaniem mimo to. A żeby nie było takich żartów kiedy ma się admina  bo to troszke też by było nie rozsądne. 

+wiek

+steam

Póki co tak średnio przekonany jestem ale  nie powiem czy jestem na tak czy nie . Tylko swoje zdanie  wyrażę. Tutaj od dawania szansy są opiekunowie. ^^ No. To jestem na Nie. 

Edited by Donek ツ
By selfie,

W podaniach nie możesz być neutralny. Musisz być na tak lub nie ^^

Jestem za okresem próbnym

- Aktywność jak najbardziej na plus

- Mikrofon posiadasz i raczej gracze cię kojarzą

- Kultura.. ja nie byłem świadkiem żadnych dziwnych sytuacji, więc nie mam zastrzeżeń, ale jak już dostaniesz tą szanse to pamiętaj, że będą cie prowokować i to konkretnie, dlatego trzeba się pilnować.

-  Steam posiadasz

- Wiek również na plus

- amxmodmenu ogarniesz chwila moment, a  tym bardziej, że kolega wyżej zaoferował pomoc, więc też plus

Powodzenia.

o Andzia oo Andzia :D

miałem okazje po powrocie na serwerek spotkać tą Panią, bardzo miła sympatyczna osóbka, bardzo dużo razy upominała graczy, aby ci zachowywali się w sposób kulturalny, nie wyzywali innych, GT mówi samo za siebie, 

jak dla mnie Andzia zasługuje minimum na okresik próbny ;) 

Jestem jak najbardziej na TAK! :strongbench::buzi::pompony:

Oprócz wymieniania standardowych informacji, o których wyżej już pisaliście jak: gt, mikrofon itd. to trzeba zwrócić uwagę na samo zachowanie i podejście do pewnych sytuacji, które również zdarzają się na serwerze. 

+ Jest to sympatyczna i komunikatywna osóbka, która również potrafi zwrócić uwagę innych na zachowanie,

+ Nie kłóci się z  innymi graczami, a zarazem rozluźnia atmosferę, jeśli dochodzi do zgrzytów,

+ Uważam, że korzystniej też dla serwera, jeśli więcej KOBIET JEST NA SERWERZE ADMINEM, ponieważ lepiej zrozumie drugą kobietę. (Niestety ja dzisiaj i wczoraj miałam okazje doświadczyć wulgarnych i zboczonych tekstów skierowanych w moją stronę mimo zgłaszania na [email protected] w obecności admina na serwerze. Niestety nie wiem czemu płeć męska na to nie zawsze reaguje, dlatego tymbardziej jestem za tym, aby Andzia została adminem).

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.