Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na Admina Thun.

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Thun. Wiek:21Mutacja głosu:

Tak Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Thun./193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu:

Miałem parę razy 

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Aktualnie mam dużo czasu wolnego słyszy się codziennie narzekanie że nie ma admina chciałbym się sprawdzić w roli Admina na tym serwerze i pomóc naszej administracji aktualnie grywam popołudniu ludzie z serwera mogą mnie kojarzyć pod wcześniejszym nickiem Owoc Zywota Twojego Jezus nie wchodzę w konflikty z graczami zdąży się przekleństwo jak każdemu . Chcialbym się sprawdzić na okres próbny jeśli podołam to chciałbym pomóc na dłużej.Posiadasz działający mikrofon: Oczywiście że takKontakt (GG / Steam:Steam Steam ID:Podam jutro jeśli wrócę do domu  Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Mam nadzieję że tak.

+ GT i staż na serwerze (chłopak gra u nas długo ale ostatnio pod milionem nicków się ukrywa stąd wygląda na słaby staż i gt
+ jak byłem adminem często zgłaszał na priv lub [email protected] oraz upominał graczy na say/mikro
+ śmieszek ale raczej kulturalny na serwerze
+ znany i lubiany (o ile nie zmienia co chwile nicków) 
- forum do nadrobienia

Wnioskuje za okresem próbnym :) 

Niestety nie jest takie to proste i  nie dostaję się raz dwa posadę admina.

Póki co kulejesz bardzo z GT  1 dzień aktywny wciągu całęgo miecha.  Pograj tak jak pisał Old 3-4 tygodnie  systematycznie z pełną kulturką oczywiście bo bez to nawe się nie opłaca pisać podania. :)

+staż na serwie jak najbardziej jest tylko gt ostatnio poświrowało i na nowo wszystko jest . :)

- Tak jak wcześniej koledzy pisali forum słaba aktywność i również jest do poprawienia pokaż,że ci zależy na tym serwie . 

Staraj się grać na jednym nicku..

Drugiego nicku nie umiem znaleść  na gt.:dontknow:

Póki co jestem na nie.

Pograj troszku bądz częściej i żebym nie widział żadnych konfliktów czy tym podobne . A wtedy zmienię zdanie na pewno ^^

• Junior Administrator

Moi drodzy Gracze i Admini... GT zostało w tym tygodniu zresetowane i nikt z nas na pierwszy rzut oka nie ma aktywności na serwerze :russian_roulette:

15 godzin temu, Owoc napisał:

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Mam nadzieję że tak.

Niestety nie spełniasz wymagań - następnym razem się z nimi zapoznaj zamiast mieć nadzieję ^^

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.