Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Posted (edited)

@ jenzeleq. 

Zacznijmy od tego że mamy się słuchać regulaminu, punkty z regulaminu nic o tym nie mówią....

Bany nie powinny być rozdawane praktycznie za darmoszke, przestrzegamy regulaminu? Oczywiście przestrzegamy bo nie ma tego w regulaminie.

Jeżeli uważasz że regulamin jest po to żeby łamać, twój rozkaz!

===================================

Punkty z Regulaminu które złamaliśmy.

[ Nie złamaliśmy żadnego punktu regulaminu ponieważ nie ma nic że nie można (trollować/kręcić żartów) graczy oraz puszczać na kanałach prywatnych/administracyjnych dowód: 2.10. Na kanałach publicznych obowiązuje zakaz puszczania muzyki również zachowaliśmy kulturę osobistą bo nikogo nie wyzywaliśmy. Jeżeli chcecie już za takie coś banować to może czas dopisać to do regulaminu?  ] 

===================================

Edit: Gdybyście mieli zabezpieczony kanał hasłem to oświadczam że nikt by oczywiście nie wbił na kanał i byłby bezpieczny przed osobami wbijającymi tam.

[ 2.11. Kanały adminów serwerów są miejscem, gdzie mają oni władzę admina kanału - sami mają zadbać o założenie hasła i bezpieczeństwo na kanale. ]

Edited by .tfujstary\dzuk3son

Jako iż sprawa dotyczy mojego kanału, to pozwolę sobie napisać kilka słów.
Zacznijmy od ważnej kwestii, którą powinniście sobie wpoić do głowy. To że kanał nie ma założonego hasła, nie oznacza, że możecie tam wbijać i robić popelinę.
Nikt z Was nawet się nie zapytał, czy może wejść, nie oszukujmy się- kultura raczej tego wymaga.
Zrobiliście taki młyn, że nawet nie mogłem Was poprosić o opuszczenie kanału.
Mój kanał jest otwarty dla wszystkich osób, które potrafią się zachować i śmieszkować w granicach rozsądku.
Nikomu nie zabronię wejść do mnie, bo wolę family-friendly poznawać sieć.
Tę waszą akcję nazwałbym raczej pędem bydła, a nie prankiem czy śmieszkiem.
Nie wiem, czy rozwój mentalności zgubiliście gdzieś po drodze do szkoły, czy byliście pijani...
Panowie, trochę powagi. Przemyślcie sobie tę sytuację, bo czymś takim to rozbawicie co najwyżej patusów na przyrce.
Nie interesuje mnie ukaranie Was, nie żywię urazy, aczkolwiek pomyślcie drugim razem zanim coś głupiego zrobicie.
Nie oszukujmy się, postawiliście się teraz w bardzo nieprzyjemnym świetle, bo takie coś świadczy tylko o Waszej niedojrzałości emocjonalnej.
Pozdrawiam.

Przypominam trzymamy się regulaminu, Plejsu naprawdę....

Regulamin jest po to żeby się go trzymać a nie łamać a my go nie łamaliśmy ponieważ nie ma nawet regulaminie że nie można trollować na teamspeaku3 bądź puszczać kanale prywatny/administracyjnym, kanał był otwarty to każdy ma możliwość robić chcę na tym kanale.

Punkt z regulaminu coś o tym mówi!

[ 2.11. Kanały adminów serwerów są miejscem, gdzie mają oni władzę admina kanału - sami mają zadbać o założenie hasła i bezpieczeństwo na kanale. ]

Naprawdę nie będę już się przekrzykiwał na temat regulaminu jeżeli nie czytacie go i się wypowiadacie na ten temat.

• Technik
Użytkownik został zbanowany!
Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.