Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na Admina Only DD2 #2 Diablik

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: Diablik

Mutacja głosu: TAK

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/DiabLiK/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak, i to nie jeden raz.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Mam 24 lat mieszkam w Katowicach, Generalnie interesuje się w dużym stopniu motoryzacją Motocyklową i piłką nożną, siedzę trochę w obróbce filmików, "dlaczego ja mam zostać adminem?" generalnie spędzam sporo czasu w tygodniu na tym serwerze 4-6 godzin dziennie czasem więcej jak mam czas, jestem solidny i trzymam się zasad, znam się na regulaminie serwera wiem co można robić czego nie i mam zamiar tego przestrzegać.. (Oraz chciałbym żeby gracze przestrzegali regulaminu na serwerze. A także trzymać porządku, "Każda pomoc myślę że się przyda).

Posiadasz działający mikrofon: TAK

Kontakt (GG / Steam): GG: 71440978/Steam: Diablik

Steam ID: STEAM_0:0:207191311

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak, ale jestem codziennie na serwerze i szybko nabiję straż na serwerze oraz wbije 3 godziny na forum.

Nie ma co tej osobie zarzucić poza pierwszym banikiem w czerwcu.

Ładnie zgłasza na [email protected] oraz na steamie pisze 

Kultura jest, jakaś "kur**" się wkradnie ale to normalne.

Sympatyczny oraz miły, bezkonfliktowy.

Jestem na tak, za okresem próbnym.

Pozdrawiam :pifpaf:

Mimo ze gram mało na DD2 #2 (czasem nocami jak tu pusto heh) to widuje Cie na ONLY DD2 :)

+ GT 

+ Nie widziałem problemów na serwie (DD2) 

+ Mikro 

+ Steam 

+ Slask hehe 

Mysle ze sie nada do waszego grona :) No i wpadnij czasem na DD2 hehe 

EMA :pranie:

By Czarna.,

Zakazuje się argumentowania podań widocznymi w podaniach informacjami typu: wiek, steam, gt itp.

Z tego co widzę Diablik spędził na DD2 40 minut, więc przywołanie jego dobrego zachowania z tego serwera również nic tutaj nie wnosi.

Skoro mało grasz i nie masz nic sensownego do napisania o kandydacie to się nie wypowiadaj.

Napiszę to  z swojego punktu widzenia neutralnie .

Tak ,więc zacznijmy od  plusów

•  Gt   aktywne  sporawo, staż +/ lekkim minusikiem ale jakoś nadrobi się .
  •   Jeśli mówisz ,że miałeś styczność z amx to plus za doświadczenie.
  • Pomoc jako tako zawsze się przyda.

Drobne minusy których troszkę dostrzegłem i należało  by poprawić:

•  Sama kultura  to takie +/-  i banik z początku .  Ale mimo to czasem za dużo tych słówek brzydkich leci. 
  • No co mogę się doczepić .Jestem trochę doczepny  no ale  jeśli widzisz  ,że ktoś łamie regulamin   to zgłoś na [email protected]  i tyle a nie tam przez mikro nawijać  jak inni  . :D  A admin rozpatrzy czy to jest słuszne czy nie . Bo ktoś może  napisać typu ,że siedzi na resp a się okazuje że to nie resp lub po prostu gracz rotuje podobnie jak same cele mapy to samo leci  . ^^  Miałeś już rangę to wiesz jak to leci . :X 

Podsumowując  wypisałem twoje plusy jak i minusy z tych tygodni co grałem teraz ten tydzień mniej gram bo urlopuje ale coś  tam wchodzę i  zauważyłem ,że częściej    zgłaszasz od czasu do czasu na [email protected] i   już  z kulturą lepiej coś tam ,więc  moje zdanie jest takie  żeby póki co dać ci okres próbny ewentualnie . Zobaczy się jak się sprawdzisz ^^ Ale  na końcu rada ode mnie lepiej jeszcze raz poczytać regulamin żeby nie było nieporozumień zbędnych na serwerze . 
Powodzenia życzę. :pifpaf:

Moje Tak nic tu nie znaczy ale mimo to się wypowiem.

Jestem za!

Argumenty jest mimo wszystko mało adminów.

Jest 7.34 wbił już 5 cheater wszyscy siedzimy na spect.

Widoczny na serwerze wiadomo że sporo gram to widzę co się dzieje.

Zwraca uwagę na kulturę itd.

Myślę że okres próbny nie zaszkodzi serwerowi a wręcz przeciwnie pomoże.

• Junior Administrator

Na początku Twoje zachowanie na serwerze było raczej średnie:

- staż rozpoczęty banem za brak kultury - to wielki minusik
- zbyt częste marudzenie na mikro o resp (gdzie tak naprawdę respa nie ma), cele (choć na zegarze została dobra połowa rundy) czy też o to, że admin jest i nic z tym nie robi (choć nic na [email protected] nie zgłaszałeś)

Teraz trzeba przyznać, że widać poprawę w zachowaniu - zgłaszasz na forum, zacząłeś zgłaszać na [email protected], z kulturą nie ma u Ciebie obecnie większych problemów. Do tego GT elegancie 8)
Ze względu na to, że grasz niecałe 4 tygodnie to chcemy się jeszcze upewnić, że poprzednie sytuacje nie będą się powtarzać. Pograj kolejne 1/2 tygodnie i wtedy zapraszamy z podaniem ^^

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.