Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Witam

Nick: Nie Jestem Normalny

Serwer: DD2

problem polega na tym ze wykupilem sobie vipa i dostalem raport o doreczeniu wiadomosci kasa z konta poszla a brak wiadomosci zwrotnej z kodem ktory zasili vipa minal juz tydzien i wiadomosci brak support nic nie moze pomoc bo odsyla do operatora czy mozecie temu jakos zaradzic ?

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mnie odrazu wyslali do sieci tzn cssetti  napisalem 4 @ do nich (normalne @ potrafie sprawy zalatwiac zyciowo kozak) <---- bo to co czytasz to enigma sie chowie hahahahahaah z czego dostalem o

39 minut temu, selfie napisał:

Odpisz na PW.

Mnie odrazu wyslali do sieci tzn cssetti 

napisalem 4 @ do nich (normalne @ potrafie sprawy zalatwiac zyciowo kozak) <---- bo to co czytasz to enigma sie chowie hahahahahaah z czego dostalem odpowiedz ze byla awaria i zebym sie kontaktowal z operatorem sieci kom tzn twoja biedronka hahaha zart ORANGE czego nie zrobilem bo orange wysle mnie gdzies i wyladuje w kryminale na erce (a tam tez E paczki wszystko kurwa E)hehe

W dniu awari wyslalem z mojego nr tel esy pi razy dzwi za jakies 30zzzł hahahahaha z czego po 48h dostalem 2 zwrotne oczywiscie te najtasze lal. 

Nie wspomne o nr tel znajomych itd a sporo tego bylo grubo porobiony bylem bo tak wyszlo i misja vip jak bym mogl to bym do nich jechal i kod zwrotny by sami dali. no ale mam wyjebane okradli mnie moze kiedys okradne ich ahahahahah jak to powiedzial madry czlowiek z lasu "Starego konia sztucznym miodem nie oszukasz..." o ja .......... hahahahahah Pozdrawiam milej nocy i dobrego poniedzialku :*  ewentualnie ELQATRO L4 

EMA :*

W sumie to ide do nich :superman:

Edited by donPDG*

sprawa wyglada tak ze pisalem z supportem csseti i tam wyslano sms ze swojego tel i otrzymalem kod wiec mozna temat zamknac ale jak pisalem wczesniej nic nie mogli zdzialac i by mnie tak odsylali to operatora a operator pewnie znow gdzies i tak by to szlo az by wyszlo bledne kolo

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.