Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Z racji, ze czytam to kolejny raz i nadal nie dowierzam jak cholernie płytki brodzik inteligencji ma każdy z tej pi********j administracji stwierdziłem, ze musze odpisać na ,,pieski zaczynaja szczekać” oraz ,,popis dna” 

Jakim przepraszam prawem mała stwierdziła, ze nick jest kierowany do niej, bo nie rozumiem ? Takie pierdolenie można wmawiać każdemu naiwnemu, ale przepraszam ,,nasza paczka” naiwna nie jest ten piękny nick był kierowany do dziewczyny playera byłej.. teraz czekam na fale argumentów.. 

Teraz bezpośrednio do Ciebie się kieruje 50.. bo jak dla mnie jesteś zwykłą dwulicową ku***ą bez najmniejszego honoru.. ponieważ gadając z nami na Ts.. tez pi********s to tamto na tego tamtego, ze tu czysty ten tez, a teraz nagle, ze odpalony... grając 12 lat w tą grę pierwszy raz spotkałem się z tak nieprofesjonalną Administracją.. która nie ma za grosz kultury oraz wychowania.. i wybaczcie, ale nie sprawiłem wam przyjemności.. bo zbanowaliscie niesłusznie czystego gracza.. i radze ci zważać na słowa ,,pieski zaczynaja szczekać” ponieważ nie wiesz do kogo ćwierkasz :) i pochwal się może swoim cudownym kolegą z ts oraz koleżanką.. co na nich pierw mówiłeś :)

Teraz zwracam się bezpośrednio do nowej Pani z administracji (Marlenka:)) 

Jeżeli dla Ciebie popis dna to zmiana nicku na inny... powinnaś poważnie zastanowić się nad dalszym braniem udziału na serwerze jako administratorka.. ponieważ to już przechodzi ludzkie pojęcie.. jak żmudny i głupi jest twój tok myślenia :)

,,Przez cały dzień wchodźcie na innych nickach„... ha ha ha.. przez raptem tylko 1h a z tego co wiem to tylko 1/24 całej doby.. polecam się do edukować :)

Bilardowy wyciągnie odpowiednie wnioski.. powinnaś się najmniej odzywać w tych sprawach ponieważ... każdy wie, ze admina masz tylko dlatego, ze siedzialas przez większość czasu z resztą idiotycznej bandy na ts.. i jak każdy się dowiedział, ze ty jak i mała będziecie mieć admina stety zmienili diametralnie podejście co do serwera.. 

Ile trzeba mieć w sobie godności, żeby sprzedać innego administratora, a przez wcześniejszy okres gadać z nim jak z przyjacielem na ts ? 

I powtarzam zastanówcie się do kogo i w jaki sposób ćwierkacie :)

Z Poważaniem Michał :)
@ Marlen

@50cent

By Nunko,

W nagrodę otrzymujesz warny za brak kultury i obrażanie innych może to ostudzi Twój temperament 

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z racji, ze czytam to kolejny raz i nadal nie dowierzam jak cholernie płytki brodzik inteligencji ma każdy z tej pi********j administracji stwierdziłem, ze musze odpisać na ,,pieski zaczynaja szczekać

Tego nie trzeba komentować, nie czaje dla czego wogóle się wypowiadasz i kto ci kazał tak napisać. Bronisz/oskarżasz kogoś skoro od paru dobrych dni jesteś zbanowany u nas permanentnie za latanie na c

Tego nie trzeba komentować, nie czaje dla czego wogóle się wypowiadasz i kto ci kazał tak napisać. Bronisz/oskarżasz kogoś skoro od paru dobrych dni jesteś zbanowany u nas permanentnie za latanie na czitach i nie masz pojęcia co się dzieje na serwerze. Następne twoje pseudo skargi będą z miejsca zamykane i warnowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.