Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nie pozdrawiam admina:   tak.  admin banuje w 20-30 s gry, ponieważ dostaje banie w górnym trupie     (bardzo słabe zachowanie)

moją pozycja podczas oddawania strzału z awp nie był resp tt    a pochylnia tt ... drogi adminie postaraj się banować osoby, które faktycznie stoją na respiek,a nie osoby które Cie zabiły

NickGreen

SteamIDSTEAM_0:1:6953927

SteamCommunity ID76561197974173583

Adres IPUkryty

Typ BanaSteamID

Powód BanaResp TT do 1:40

Wykonano23 cze 2020 - 16:45:09

Wygasa23 cze 2020 - 17:15:09 (już wygasł)

Zbanowny przez     tak.

Zbanowany na[ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl (de_dust2)

Wszystkie wygasłe bany1

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zabiłeś admina w 1:34 minucie rudny, a na respie możesz przebywać do 1:40 ban słuszny. Skargę odrzucam i zapoznaj się z granicami respu https://1shot2kill.pl/topic/15878-granice-spawnu-tt  

Nie pozdrawiam admina:   tak.  admin banuje w 20-30 s gry, ponieważ dostaje banie w górnym trupie     (bardzo słabe zachowanie) moją pozycja podczas oddawania strzału z awp nie był resp tt    a p

wszystko jak wyżej

czas bana i data jest

demka serwerów sa dostępne na forum: proszę ściągnąć, rozpakować, wkleić do folderu,wejść w cs,a odtworzyć :)   dla chcącego nic trudnego

może admin się obroni i przedstawi, ze moje oburzenie jest nie słuszne ?

• Administrator
15 minut temu, greenman napisał:

wszystko jak wyżej

czas bana i data jest

demka serwerów sa dostępne na forum: proszę ściągnąć, rozpakować, wkleić do folderu,wejść w cs,a odtworzyć :)   dla chcącego nic trudnego

może admin się obroni i przedstawi, ze moje oburzenie jest nie słuszne ?

Rozpisz demko w której minucie dostałeś bana i ja ocenie czy ban był słuszny. Tutaj masz link do demek http://441333.hltv2.pukawka.pl/

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.