Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick z CS: solved

Admin banujący: NaSpeedzie

Serwer: ★ Only DD2 ★

Data zdarzenia: 23. cze 2020 - 03:06:06

Opis sytuacji: Admin bez żadnego sprawdzenia dał bana, są ludzie lepsi od ciebie @ NaSpeedzie.

Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=89498

Wycinek bana z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Lamienie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:506910492'
[AMXBans] Twoje IP: 'Ukryte'
[AMXBans] ===============================================

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Minęły 24 godziny, admin nie rozpisał demka. Liczę na szybkie UB.  @ Roni "Admin ma 24 godziny na rozpisanie demka, jeżeli w tym czasie tego nie zrobi, osoba odwołująca się dostaje UB, a admin dos

Posted (edited)

Minęły 24 godziny, admin nie rozpisał demka. Liczę na szybkie UB. 

@ Roni "Admin ma 24 godziny na rozpisanie demka, jeżeli w tym czasie tego nie zrobi, osoba odwołująca się dostaje UB, a admin dostaje ostrzeżenie"

Bana dostałem 31 godzin temu czegoś nie rozumiesz? dawaj mi te warny heh kolegów tam z bloku możesz straszyć.

@ ThomasPrzeczytaj to i powiedz mi jakbyś był nowym graczem co byś zrozumiał. ""Admin ma 24 godziny na rozpisanie demka, jeżeli w tym czasie tego nie zrobi, osoba odwołująca się dostaje UB, a admin dostaje ostrzeżenie""

No tak oczywiście ja to bym skumał że od wezwania admina, nie na każdej serwerownii jest tak samo.

Wbiłem dzisiaj na serwer i normalnie mogę grać lecz nie chce aktywnego pewnie admin dał mi UB bo się nie chciało demka rozpisywać.

Edited by solved
By Roni,

24 godziny miną o 13:26. Czekaj grzecznie, bo jeszcze warn za offtop poleci.

By Thomas,

Admin ma 24h od czasu kiedy my go oznaczymy. Więc nie cwaniakuj już tak tylko czekaj.

By Roni,

Hmmm... To teraz kolega zaczyna używać mózgu i logiki:

Dostajesz bana, na odwołanie się masz 72h, a admin na rozpisanie dema 24h. Jak się odwołasz po 70h od otrzymania bana to musisz dostać UB? Bo admin miał 24h na rozpisanie? Się pomyliłeś... 24 godziny liczymy od wezwania admina. Jak jeszcze będziesz polemizował, to wydłużę adminowi czas do 48h i poczekasz dłużej. A dodam, że demo rozpatruje też UBT w przeciągu 48 godzin od informacji danej w poście przez członka teamu.... Prosiłem czekaj grzecznie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.