Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana Pepsu/ONLY DD2

Recommended Posts

Nick z CS:"Pepsu"

Admin banujący:"Johny"

Serwer:"1shot2kill.pl ★ [ONLY DD2] ★ 128TR"

Data zdarzenia:"19-12-2019 23:26" :oops:

Opis sytuacji: ban "Aktywny ban"

Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&searchText=pepsu&Submit=Search)

Wycinek bana z konsoli: nie mam

Wytłumaczenie: Wiem, że to było kilka miesięcy temu ale brakuje mi tego serwera. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, zawarłem nowe znajomości oraz zyskałem wielu wrogów... Zawsze wiedziałem, że gram na wysokim poziomie lecz nie spodziewałem się, że aż na takim. Kilka razy sam bym sobie dał bana, taki kozak byłem....   Wielu adminów/opiekunów w tamtym czasie nie potrafiło się wyluzować, więc uznałem (pod namową jednego z ówczesnych adminów), że dostaną *wp*****l* od "tajemniczego gracza" :) Po dwóch banach (albo i więcej, nie pamiętam) i oczywiście unbanach które dostałem, pogubiłem się w rachubie i zapomniałem się odwołać od jeszcze jednego. Tak o to ja - Pepsu zostałem zmieszany z błotem, opluty i zapadłem w pamięć jako "CZITER". Na swoim koncie głównym (na którym też dostałem nie raz bana) posiadam koło 6tys godzin. Nigdy nie czitowałem i nigdy nie będę. Mam cichą nadzieję, że jakaś dobra duszyczka da mi ostatnią szansę i pozwoli mi wrócić na ten wspaniały serwer. 
Z wyrazami szacunku 
Pepsu!:fanSiema:

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.