Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na admina GreeN V

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: GreeN V

Mutacja głosu:Tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/GreeN V/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Miałem, posiadając 10 lat stazu w cs 1,6 niejednokrotnie posiadałem  admina czy to na serwerach dd2,ff2 diablo modach, codach itp. nawet tutaj na cod 201 posiadałem admina.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:  Głownie gram rankami oraz wieczorami z czego zauważyłem rankiem brakuje adminów (z tego co widziałem fafka jedynie TERAZ rano gra, reszty nie widzę) co do tego gdy brak admina robi się syf na serwerze, przykład jest tego brak kultury czy wyzywanie się nawzajem, to tego  łamanie regulaminu czym najbardziej irytujące jest niewykonywanie celi, do tego zauważyłem ,że sporo graczy teraz w chodzi z czitami tz. leis itp. czy innymi niewykrywalnymi co tez potrzeba doświaczenia by umiec ich wyłapać.

Posiadasz działający mikrofon:Posiadam lecz w grze nie używam.

Kontakt (GG / Steam):  Steam. https://steamcommunity.com/id/TyyTaN/

Steam ID:STEAM_0:1:116962037

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Tak

Póki co jestem niestety na nie.

Staż +/- 

Gt teraz jako tako w miarę choć są luki  które idzie zauważyć. 

Co  do samej kultury to  za bardzo nie wypowiem się  . Grywałem z tobą to nie miałem z tobą problemów  bynajmniej przy mnie . ^^ :dontknow:No ale jakieś tam bany z tego roku są no ale więcej nie było ,więc chyba poprawa jakaś jest.

Pograj jeszcze troszku i daj się poznać i wtedy złóż podanie  kolejne podanko . :) 

+doświadczenie

+steam 

+wiek

• Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.