Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

@ OneJewishGirl ale to skróciłaś :O że też Ci się chciało :D ale ogólnie dobra robota :)

@SeebiX | ^.^ no powiCm Ci, że Twoja historia była pełna emocji i trochę nawet jakby wzruszająca :)

@ Ewwcia. ja zawsze z chęcią się podzielę wspomnieniami, historiami z dawnych lat :D jeśli ktoś by chciał to czytać a ktoś to publikować to jasne, że się jeszcze innymi historiami podziele :D

Edited by Dranzer

Tak sobię to teraz czytam, to sporo kwestii ominąłem, ale ryja tej #$&%# nie zapomnę chyba nigdy 😤 Jak ktoś się kiedyś zastanawiał czy ktoś może nie chcieć aby wakacje się w końcu zaczęły, to tak, może, chyba nigdy tak SeebiX nie miał doła jak w tamte 'wakacje'

Ale tfu, było, minęło a życie toczy się dalej 😎 a właśnie @ Dranzer twoja historia prawie mnie doprowadziła do takiej sytuacji jaką miał Jurek :XD: Szczególnie ten moment "Jurek się zj***ł" Chłop zmęczony po przeprawie jeszcze bagaż targał a wy beka :kekw:

Edited by SeebiX | ^.^
4 godziny temu, Ewwcia. napisał:

@Kerijaki z Ciebie rebel! Nie spodziewałam się. :pepeOK:

Już się zmieniłam Ewcia :D Teraz tylko praca, po pracy gotowanie obiadków, a w niedziele do Kościółka :angel: :haha:

Godzinę temu, -.R napisał:

@Kerii wagary :peepoWut: dobrze że z pracy tak nie ucieka. :D

Z pracy i ciężko i nie opłaca się. Chyba, że mnie będziesz odwiedzał za kratkami, to może, może.. :D 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.