Jump to content
Kr3dka

[Odrzucony] admin discord kr3dka karetka

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój Discord tag oraz ID: Kr3dka#7746

Mutacja głosu: Nie mi przyszło to oceniać

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Staż na naszym serwerze Discord: W lipcu tamtego roku byłem przez 3 miesiące, a teraz jestem od około miesiąca

Ile czasu jesteś w stanie poświecić na Discordzie?: Jeśli chodzi o discorda, to jestem na nim praktycznie cały czas.

Znajomość Discorda w skali 1/10: 8/10  (konto praktycznie od 3 lat robi swoje :P)

Czy miałeś styczność z Discordem?: Tak jak pisałem wyżej posiadam konto od 3 lat, więc nie jest to dla mnie nic trudnego)

Posiadasz Admina na innym Discordzie?: Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jak już wspomniałem mam dość duży staż związany z discordem. Chętnie pomoge w jakikolwiek sposób tej sieci, a wam przydadzą się dodatkowe rączki do pomocy.

Co byś dodał lub zmienił na Discordzie?: Nie mam aktualnie pomysłu co do zmian na discordzie, ale jak coś przyjdzie do głowy to poinformuje

Kontakt: steam, fb, forum, discord

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% (TAK/NIE): TAK

@.tfujstary\dzuk3son, mówisz coś o moim zachowaniu na JB, a grasz tam sporadycznie. To, że udało Ci się złapać na odwaleniu jakiejś głupoty nie oznacza, że jestem niedojrzały. 

Edited by Kr3dka

Posted (edited)

Podanie jak każde podanie co niby ma coś wnosić a tego nie robi... 

⚠️ - - - - - > Wiek 16+ ale dojrzałość twoja mnie po prostu załamuje widząc co wyprawiasz na serwerze Counter-Strike 1.6 na trybie JailBreak łamiąc przy tym regulamin czerpiąc przy tym frajdę, dla mnie zachowanie twoje jest żałosne. 

👋 - - - - - > Mówisz że więcej rąk się przyda do zarządzania serwerem na komunikatorze głosowym discord, dla mnie jest to bzdura ponieważ 2 osoby w administracji czyli @ Lasik i @ iTreazik oraz opiekun serwera starczy na taką społeczność na discordzie, siedząc na serwerze nie zauważyłem żeby dużo się na nim działo, nikt się do siebie nie spina/każdy przestrzega regulamin, czasem zdarzą się jakieś wyjątki ale administracja dość szybko na to reaguje i nie ma żadnych problemów. 

🤔 - - - - - > Brakuje mi u ciebie kreatywności, to jest tak samo jakbyś układał klocki w minecrafcie tylko żeby miały do siebie pasować idealnie i ułożyć niezły kształt zamieniając się w strukture organiki/budynku ale przechodząc do rzeczy gdybym ja składał podajże podanie na tą posadę to miałbym naprawdę górę pomysłów, jestem teraz na mobilnym urządzeniu i nie będę wypisywał górę propozycji tylko napisze jedna i stanowczą czyli napisać własnego bota i postawić go na GitHubie, ponieważ lepiej mieć jednego bota niż grom botów których używamy do jednej czynności chociaż że moglibyśmy mieć wszystko w jednym bocie. 

=======================================

Jestem na nie, jeżeli sytuacja się zmieni na serwerze Discord że będzie więcej odwalaczy którzy nie potrafią się zachować itd. bądź poprawisz się i będziesz się normalnie zachowywał na serwerowni, wtedy dopiero mogę się zastanowić że mógłbym zmienić swoją opinię ale narazie zostaje przy tym co napisałem. 

Edited by .tfujstary\dzuk3son

Sponsor

Jestem na nie.

- Odkąd jesteś na discordzie nie pisałeś prawie, że nic. Zacząłeś dzisiaj się pokazywać.

^ Gracze/Osoby z innych serwerów cię przez to nie znają.

- Nie ufam Tobie jakoś.

- To mutacja w końcu jesteś czy nie? 

+/- Zachowanie.

+ Konto od 3 lat nie kwalifikuję cię, że umiesz tworzyć własne serwery. Ale dobra, grunt, że umiesz. 

No i to tyle. A i przypominam, jestem na nie ze względu, iż kandydat na stanowisko Admina jest nie znany na discordzie. 

Premium
Posted (edited)

Oczywiście, że jestem na NIE

- Odkąd dołączyłeś na discorda, nie wykazywałeś aktywności - Dzisiaj wyjątkowo 

- Po odrzuconym podaniu na strażnika JB, przeniosłeś się tutaj na discorda - Lecisz na kolorki czy co?

- W ostatnim podaniu na strażnika wypełniłeś "Czy posiadasz mutacje: Tak" to się zdecyduj 

17 godzin temu, Kr3dka napisał:

Mutacja głosu: Nie mi przyszło to oceniać

- Jakoś nie wierzę w Twój wiek

- Mogłeś się bardziej postarać z napisaniem tego podania.

Tyle chciałem napisać, 

Miłego Dnia ^^

Edited by Bad ek`

Admin

Patrząc na obecną aktywność na discordzie, 2 adminów mi w zupełności wystarczy.

Podanie odrzucam. :/ 

Admin
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.