Jump to content
  • Create New...

Zamienię skiny Nóz falcjon forest ddpat + ak 47 Frontside misty

Recommended Posts

Mój przedmiot: Nóż falcjon forest ddpat WW  + Ak 47 Fronside Misty  FT ( razem +/-  400 zł)

Chcę w zamian: Jakaś kosa :)

Kontakt: Na Steam , tam bardziej się dogadamy :) -  https://steamcommunity.com/id/rybazwasem/

Forma zamiany: Poprzez Steam trade -  https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=1087815463&token=OezG241P

Czekam na chętnego! 

Edited by Ryba z wąsem
25 minut temu, -.R napisał:

Szybsza wymiana jest na stronach do trade i większy wybór niż czekanie na ofertę od graczy. :pifpaf:

Lepiej poczekać i wymienić o takiej samej wartości niż oddać trochę od siebie ale jak kto woli ;) 

4 godziny temu, -.R napisał:

Każdy teraz chce zarobić i każdy chce wyjść na + podczas wymiany ;) ciężko się teraz wymieniać pomiędzy graczami. 

A tam @-.R pierdzielisz :D

Jezeli @ Ryba z wąsem by chciał (jeżeli tak to sie odezwij) moge mu coś znalezc w sensie koske tak jak napisał w temacie tracąc max 5-10zł wiec tyle co nic bo ceny rynkowe skaczą tylko po to aby Ci udowodnić że jest to łatwiejsze niz sie spodziewasz :D

Posted (edited)
10 godzin temu, WEEDSJUSZ. napisał:

A tam @-.R pierdzielisz :D

Jezeli @ Ryba z wąsem by chciał (jeżeli tak to sie odezwij) moge mu coś znalezc w sensie koske tak jak napisał w temacie tracąc max 5-10zł wiec tyle co nic bo ceny rynkowe skaczą tylko po to aby Ci udowodnić że jest to łatwiejsze niz sie spodziewasz :D

@ WEEDSJUSZ.Dodaj na Steam, tam się dogadamy :D

16 godzin temu, -.R napisał:

Szybsza wymiana jest na stronach do trade i większy wybór niż czekanie na ofertę od graczy. :pifpaf:

@-.RProwizje takie jak np. na  cs.money

NP. (kosa którą bym chciał na steam 350 tam za 400) a moja kosa 368 to tam 313 nie chce być w plecy :)

Dlatego wolę poczekać :P

Edited by Ryba z wąsem
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.