Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick z CS: Pudzilla

Admin banujący: eR7

Serwer: 401COD

Data zdarzenia:  16-06-19

Opis sytuacji:  Nie było mnie przy zajściu, ponieważ byłem w pracy, podobno na moim koncie grał mój nie zbyt inteligentny młodszy brat, który wprost przyznał się, że to on na moim koncie gra. Poinformuję go jak najszybciej o istnieniu regulaminu, oraz konieczności zmiany nicku, jeśli chce grać na moim laptopie (swoją drogą ciekawe skąd zna hasło).

Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=88565

Wycinek bana z konsoli: ---

owszem rozumiem, ale proszę nie wymagać wiele od 12 letniej osoby, ba, okoliczności tutaj wyjaśniane to nieporozumienie przez które zostałem niesłusznie zbanowany, na Moim koncie.

druga strona medalu, doszło do pomyłki, ponieważ brat nie zmienił sobie nicku, wchodząc na serwer.

tak, czasem też wejdzie z drugiego komputera, aby ze mną pograć.

zatem, jeśli ban nie zostanie zdjęty, to czy ban Mojego konta może przejść na konto brata? Niech karę poniesie ten, co przyczynił się do bana :)

Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin nie ważne czy masz lat 10 czy 20. Wszyscy są równi i tak samo równo traktowani. 

Gdyby tak każdy się tłumaczył że brat grał na czyimś koncie to by punkt w regulaminie nie miał sensu bo by każdy mówił że brat grał i nie wiedział. 

Zapewne masz hasło na konto i Twój brat musiał je znać skoro grał na Twoim koncie. 

Ban zostaje na koncie które zostało zbanowane. 

• Administrator

Wina leży po Twojej stronie, bo podałeś dla brata hasło do swojego konta. Przed chwilą byłem na Twoim nicku i musiałem wpisać hasło. Następnym razem, aby nie było takich sytuacji ustaw sobie nowe, trudniejsze hasło i nie podawaj go NIKOMU. Gdybyś nie miał hasła na nick, to byłoby można zrobić dla Ciebie wyjątek i skrócić bana. Niepotrzebnie podzieliłeś się hasłem z bratem i nie ma mowy o ub :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.