Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie PASTAW0W v2

Recommended Posts

Twój nick na serwerze : PASTAW0W ~~

Mutacja głosu : Tak

Czas spędzony na serwerze (link do GT) https://www.gametracker.com/player/PASTAW0W ~~/193.33.177.54:27176/

Czy miałeś styczność z amxmodmenu : Tak, żeby to raz

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz : Gram już trochę  na serwerze często w godzinach porannych i nocnych wtedy brakuje adminów do ogarnięcia serwera, przyda się pomoc w ostatnim czasem aż za bardzo brakuje tego admina cziterzy latają po serwerze i nie ma kto banować admini z reguły offline 

Posiadasz działający mikrofon : Tak

Kontakt (GG / Steam) : STEAM

Steam ID : STEAM_0:0:518812896

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% : Tak

Ja jestem na tak, moim zdaniem im więcej adminów tym lepiej. Spełnia wszystkie wymagania; dużo gra, odróżnia cziterów, miał styczność z amxem.

Uważam też, że poprawił kulturę, każdemu może sie czasem coś wyrwać i sądze, że takie coś nie powinno nikogo skreślać na starcie. 

Dobra pora na mnie, według mnie. Nie jesteś dobrym kandydatem na admina, dlaczego? Już Ci tłumaczę.

Może i grasz dużo na serwerze ludzie Cię znają, ale kłopot w tym, że wielu osobom nie przypadłeś do gustu.

Kolejna sprawa to taka, że mogłeś się wstrzymać, bo jest prowadzone "dochodzenie" na twój temat, A mam tutaj na myśli zgłoszenie Cię jako osobę używając wspomagaczy. Poczekałbym na ostateczny werdykt w zaistniałej sytuacji. Przeczytałeś, że zostałeś zgłoszony, nie minęła chwila od tego to składasz podanie?  No proszę Cię.

Hmm... Nie mów że nie ma adminów na serwerze, bo aktualnie dosyć często są.

Żeby nie było, że wymieniam tylko minusy 😂

Jest to widoczne, że poprawiłeś kulturę, doceniam, lecz no cóż. 

Fajnie, że masz steama tutaj jest plusik, wiek też jest dobry. Styczność z amxx miałeś to również fajna opcja.

Ale niestety no cóż, moje zdanie w dalszym ciągu jest na nie (60%). Miło, że się starasz aczkolwiek tak jak wspomniałem w zeszłym podaniu, daj temu jeszcze czas.

Pozdrawiam 💯😇

Edited by tak.
  • Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.