Jump to content
  • Create New...

Kolejny cziter Moniacxzka DD2 #1

Recommended Posts

Twój nick:Roland

Nick gracza, na którego składasz skargę: "Moniacxzka" 

Data i czas zdarzenia:14 czerwca 2020. ~21:45

Steam ID oskarżonego: VALVE_0:4:2122606286

Dowody:http://ehltv.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-2006142132-de_dust2.dem.zip

Już spieszę z rozpiską demka.

No więc tak, gracz do 7:02, był afk (może wcześniej grał, ale podejrzane akcje zaczęły się dziać własnie od tej minuty). Gdy wrócił/a do gry, wystarczy popatrzeć na celownik, który trzęsie się, jak ręce alkoholika, który miesiąc wódki nie pił. (proszę zwrócić uwagę, że na nożu nie trzęsie się celownik)

7:21, nie wiem czy ktoś dał info, że długa padła,poniważ nie słychać co kto mówi, ale przy tak trzęsącym się celowniku bania, to niezły start, prawda?

7:27 kolejny cudowny frag, ja na słuchawkach gościa z długiej nie słyszałem.

Od 8:35 do około 8:48 kwintesencja drgawek. Ciekawi mnie jak ktoś z taką trzęsawką, strzela same hedy. Chyba, że ktoś lepszy ode mnie mi to wyjaśni?

8:56, trzęsąc się, nie wychodząc nawet wcelowanym, (na 1/4 będzie to fajnie widać) strzela mi piękna soczystą bańke, mimo, że to ja byłem wcelowany, nie zdażyłem nawet oddać strzału.

9:14 rozumiem, ze full auto czasem siada bania, a nie kolejny raz kiedy celownik najeżdża idealnie na głowę, powtórzę się wiem, ale przy tak latającym celowniku. 

9:54 no jak ktoś, kto ma staty 6:1 i strzela same hedy (i ponoć jest czysty) wychyla się tak z AWP to sory, ale albo ja się nie znam na csie, albo ktoś tu jednak czituje.

10:05 też tak się każdy snajper trzęsie jak galaretka jak celuje na zoomie? XD

10:32 komentarz mój chyba zbędny, ale warto na to rzucić okiem :).

11:58 też ciekawy frag.

12:28 tutaj warto poświęcić chwilkę, kiedy podjąłem małą dyskusje z graczem, który stwierdził, że nawet jak rozpisze mu demko, to i tak zmieni sobie IP i jazda (w moim odczuciu jest to ewidentne przyznanie się do winy)

Rycerz pozdrawia!

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.