Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick z CS: GG_DaNiO
Admin banujący: Kapeel

Serwer: |VIP| [ONLY DD2] 1shot2kill.pl [ASYSTY | FREE VIP 24-9]
Data zdarzenia: 14.06.2020-15:23:16

Opis sytuacji: Witam Zgtłaszam Odwołanie ponieważ nie słusznie mnie zbanowano. Ponieważ chłop mnie zbanował za czitowanie ale ani ssy nie mam zeby sie odwołać ani nic dał mi poprostu bana 
Link do bana z amxbansa 

http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=88217

Wycinek bana z konsoli: Nie Mam Bo Wyłączyłem bo mnie tak zdrarznił

Zacznę od tego, że za każdym razem, gdy poszedłem na specta, nagle nie potrafiłeś grać. Dużo osób pisało mi na [email protected], żebym cię sprawdził

http://ehltv.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-2006141502-de_dust2.dem.zip

1. 05:28-05:31 Strzela do gościa, nagle celownik przekierował na swojego kolegę z drużyny.

2. 05:35-05:37 Wcelowany w teksturę, tam gdzie znajdował się przeciwnik oraz najechanie na głowę 2 przeciwnikowi.

3. 06:23-06:26 Jak widać, kolega, nie potrafi używać "Aimbota" celuje nad głowę i nie może zabić. Wychodzi drugi przeciwnik, gdzie Pan podejrzany musiał ukucnąć żeby trafić.

4. 07:34-07:49 Wchodzi w górnego trupa. Zatrzymuję się, nagle wychodzi 1 przeciwnik którego zabija od razu w głowę. 2 następnych próbował, nakierowywać na głowę, ale nie udało mu się.

5. 09:24-09:27 Siedział na długiej i patrzył w teksturę, wyszedł przeciwnik nakierowało go od razu na głowę.

6. 11:17-11:19 Powtórka z górnego.. Wszedł ponownie bez zatrzymania, gdzie nagle spojrzał w dolny i od razu nakierowało go na głowę. 

7. 14:27-14:34 Wchodził galą na bs A, zobaczył kto gdzie siedzi, cofnął, był wcelowany już w tekstury. Zabił 2 ( może fartem). Cofnął i naglę znowu wyszedł bijąc 3 przeciwnika w głowę.

8. 15:20-15:26 Podobnie wchodzi do górnego miał w ręku HE. Przeciwnik wychodził z dolnego trupa, od razu celownik poleciał na głowę. Cofnął się, wyszedł i zabił przeciwnika.

9. 16:37-16:39 Skanował przez ścianę, gdzie ponownie znowu go nakierowało na głowę kolegi z drużyny.

10. 19:35-19:38 Od razu poleciał celownik na głowę przeciwnika.

11. 21:22-21:23 Nacelowanie na głowę kolegi z drużyny.

12. 21:53-21:58 Schował się na podeście B. Wychylał za tekstury, gdzie od razu nacelowało go na głowę. Po zabiciu przeciwnika, ponownie nakierowanie na głowę kolegi z drużyny.

A i chciałem dodać, że co rundę podejrzany kupując broń od razu celownik mu leciał w górę. 

Edited by Kapeel
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.