Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie o admina TanceQ/warto próbować

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: TanceQ

Mutacja głosu: TAK

Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/TanceQ/193.33.177.54:27176/  (Często lubię zasypiać na biurku co widać na GT. Przez ostatnie cztery dni codziennie jeździłem na rowerze, i to właśnie jest powodem mojej niskiej aktywności w tych dniach.

Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Niestety nie, lecz spojrzałem na komendy admina, które znalazłem w internecie. Myślę, że w razie "W" ktoś z administracji jest mi w stanie pomóc.

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Chciałbym utrzymać porządek na serwerze. Często gram w godzinach wieczornych jak i popołudniowych. Zawsze jestem chętny do pomocy, kulturę staram się utrzymać na wysokim poziomie, lecz wiadomo również lubię sobie użyć wulgaryzmu :P. Na serwerze nie było ze mną większych problemów. Co również ważne, chciałbym wspomóc w rozwoju serwera :).

Posiadasz działający mikrofon: TAK

Kontakt (GG / Steam): Obie opcje :)  GG: 71301642 / STEAM: https://steamcommunity.com/id/tanceqq

Steam ID: STEAM_0:1:229070943

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Na 95%, ponieważ gram trzy tygodnie, nie cztery :/.

Hmm obawiam się, że ciutke się pospieszyłeś :p Ale do rzeczy:

+ wydajesz się na osobę, która zna się na tej gierce 

+ wydajesz się na osobę, z którą da się dogadać 

+/- musisz poprawić kulturę (nawet jeśli człowiek to tylko człowiek i przeklnąć musi to polecam zwroty kurza stopa, kurczaki pieczone, kurka wodna albo motyla noga XDD) 

- GT kozackie aczkolwiek w zasadzie to 14 dni jest przez Ciebie przegranych

- z racji, że staż na serwie masz taki jak powyżej, niestety nie znam Cie na tyle, więc ciężko mi się jasno zdeklarować, wydajesz się w porządku, ale właśnie - wydajesz się - bo po prostu Cie za długo nie znam :D

REASUMUJĄC, jestem za okresem próbnym dla tego Pana :welcome::policjant:

Nie znam cię i nie mogę powiedzieć dużo na temat twoje osoby

Pograj z nami dłużej i pokaż, że ci zależy. :)

Zapowiadasz się bardzo pozytywnie

Na chwilę obecną jestem na NIE, ponieważ tak jak @ beti napisała

18 godzin temu, beti napisał:

Hmm obawiam się, że ciutke się pospieszyłeś :p 

No cóż... Chciałbym ci dać tak no niestety jestem póki co na nie . Gdyż nadal widzę robisz to co robisz cały czas.

•  GT w miarę fajne aktywne . Ostatnie dni słabe   a trzeba aktywności trochę mimo to . Co tu mam napisać. No eh pisałem ci żebyś się ograniczał z tym spektem no . :x  A póki co widzę nadal jest wejdziesz na spekt i całą mapę przesiedzisz czasem  , rozumiem możesz zasnąc ale jeśli jest się śpiącym to  do spania ;d Bo tak slota zajmuje się czasem nie potrzebnie .  A Rozumiem zw na 5 minut na fajkę czy przeglądanie ale żeby to nie trwało x minut nie przesadzajmy . To akurat co napisałem to jest wszystko do poprawy .Graj tyle ile potrafisz. ^^ 
  • Plusem jest  to co doceniam mimo wszystko,że zgłaszasz na [email protected] czy na forum.
  •  Staż jako tako no 3 tygodnie mogłeś poczekać  . Trochę się pospieszyłeś pograj  jeszcze trochę  żeby mieć ten staż no i żeby inni cię poznali.
  • Co do kultury +/-   z @ beti się zgadzam. Ale  tak to  przynajmniej kiedy ja gram to nie sprawiałeś zbytnio problemów. 
  •  A tak na ogół wydajesz się w miarę ogarnięty .
  • Pomoc się przyda no ale niestety wpierw wolałbym jednak żebyś się poprawił.

Krótko mówiąc  jestem na ten moment na Nie tak jak psiałem wcześniej .

• Junior Administrator

Ostatnio na serwerze miała miejsce niesympatyczna sytuacja z Twoim udziałem. Prowokowałeś jednego z graczy, kiedy admin Cię upomniał, Ty zamiast się uspokoić to zacząłeś rzucać teksty typu "no dawaj zbanuj mnie" do admina. Poszczęściło Ci się, że nie dostałeś za to banika.

Tutaj mały wycinek z logów http://www.wklejto.pl/841693

Widziałam, że na następny dzień czy tam 2 dni później przeprosiłeś 14. i chciałeś się z Nim dogadać - to się szanuje, także za to plusik :thumbsup:

Grasz od niedawna i nie znamy Cię za dobrze, a powyższa sytuacja (mam nadzieję, że była jednorazowa) tylko utwierdza mnie w tym, żeby nie dawać Ci na razie szansy.
Najpierw popraw zachowanie, bo widocznie nie zawsze potrafisz zapanować nad emocjami i przestań blokować godzinami slota (GT jest kozackie tylko na pierwszy rzut oka) ^^

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.