Jump to content
  • Create New...

[Przyjęty] beti na admina dd2#2

Recommended Posts

Ciesze  się, że chcesz wrócić do najlepszej ekipy adminów ^^

Jestem na tak

- Była już adminką na tym serwerze i zna się dobrze na tym

- Posiada platformę steam, a więc jak najbardziej na plus.

- Zgłasza zawsze cziterów i nie tylko

- Jej czas gry na serwerze, że imponujący.

By Czarna.,

Zakazuje się argumentowania podań widocznymi w podaniach informacjami typu: wiek, steam, gt itp. Podałeś 1 sensowny argument, czekamy na jeszcze co najmniej jeden - 24h na edycję ^^

Edited

No to tak.  Ogólnie 2 lata temu nie wiem jak tam się sprawowałaś gdyż pewnie nie grałem na tym serwie jeszcze no ale  coś tam słyszałem,że jesteś ogarnięta , więc trzymam za słówko tej osobie .  Co do samego podania  ocenie jak ja widzę tu i teraz .

• Tak , więc zaczynając   od GT to ładnie cudowne  nadrobione sporo aktywna jesteś za dnia  jak i też wieczorkiem coś także wielki plus. 
  •  Co do mikrofonu czy aby na pewno nie przejdziesz mutacji ? :o 
  •  Zgłaszasz często na [email protected]  jak i również na steam
  •  Kulturkę jako tako posiadasz jedynie początkami tam jedna akcja była z nieśmiesznym żartem no ale przeprosiłaś i już się to nie powtórzyło i nie było żadnych problemów dalszych. ^^
  • Doświadczenie jako tako posiada.  Po przerwie zawsze idzie się odbudować . Myślę, że tym razem  szybko się nie wypalisz. ^^ 
  • Rzadko to pisze ale podanie samo w sobie ładnie wygląda  jak i sama w sobie wypowiedz 
  • No i  pomoc zawsze się przyda  żeby popilnować serwa . :)

Podsumowując  jestem za daniem  szansy  w sprawdzeniu się w roli admina .

Powodzonka życzę ^^ 

Gram głównie nocami, ale chyba z 2 razy na dniach przewinął mi się twój nick. Powiedzmy, że jestem na tak :) 

+ ładnie nadrobiony czas na serwerze (gt)

+ Steam

+ Kulturka, kobita wyrafinowana wie jak się zachować zero wyzwisk po śmierci pełny lansik ^^

+ Stażyk, była tu adminem ;) 

+ grała tu kiedyś (podobno) to zna zasady jak i graczy :D

Powodzenia! :D 

Edited by YouStee
By Czarna.,

Zakazuje się argumentowania podań widocznymi w podaniach informacjami typu: wiek, steam, gt itp. Podałeś 1 sensowny argument, czekamy na jeszcze co najmniej jeden - 24h na edycję ^^

Tak!
+ kultura 
+ bezproblemowość 
+ zgłasza cziterów
+ doświadczenie w adminowaniu -> była tutaj adminem i wykonywała wzorowo swoje obowiązki 
+ znana i lubiana 
+ gt spełnia
+ pomocna zarówno graczom jak i adminom

Edited by Dranzer
Czarna służbistka :D <3
By Czarna.,

Zakazuje się argumentowania podań widocznymi w podaniach informacjami typu: wiek, steam, gt itp. Podaj minimum 2 sensowne argumenty - 24h na edycję ^^

KURCZE SZUKALAM SKRINA JAK BETI SIEDZI 13 H ALE PRZEPADL ;F

-SETNE PODANIE- WRACA JAK BUMERANG

- BETI NAJLEPSZA PANI ADMIN

-CZUJNE OKO NIE PRZEPUSCI ZADNEGO CZITERA

-KAZDY JĄ LUBI I SZANUJE

SORCIA ZA CAPS LOCK ALE NIE DZIALA MI LEWA STRONA KLAWIATURY A NIE DOROBILAM SIE JESZCZE NA AJFONACH

• Administrator
Twoje podanie zostało przyjęte!
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.