Jump to content
  • Create New...

Skarga na Pingwinkowa oraz Donek ãƒ

Recommended Posts

Dostałem bana za napisanie do admina cyt. "Hejka Pingwinkowa". Screen w załączniku.

Ogólnie to chciałbym aby dostała ostrzeżenie za darmowe banowanie ludzi bez powodu. Wszedłem na serwer zrobiłem staty 15/2 i dostałem bana, bo za bardzo biłem czy o co chodzi?

Ostatnio miałem taką samą sytuację z innym adminem. Miałem pisać do [email protected] serwera na steam już byłem tak zdenerwowany, lecz spuściłem z kija i dałem sobie spokój. A poprzednia sytuacja wyglądała następująco. Randomowy gracz wydzierwał się o 3:30 na serwerze. Powiedziałem do niego weź zamknij tą morde i nie drzyj się po czym admin do mnie powiedział "zamknij pizde kurwo". Po usłyszeniu takiego tekstu zagotowałem się i go zoobrażałem za mocno.  Z nerwów, aż wpadłem na shout box. Dostałem warna, bana na sb etc. 

Bardzo bym prosił o interwencje w sprawie adminów na tym serwerze. Według mnie admini wygrani w laysach na tym serwerze. Wysłali smsa od mamy za 11zł i ura bura bo admin? Bany za darmo? REGULAMINU żaden admin nie przestrzega? Nikt nie koordynuje adminów? Żaden [email protected]? Zróbcie coś z tym, bo stracicie nocną ekipke która wpada często zapełnić Wasz serwer.

Wyciągi z amx bans o banach które opisałem w przedstawionej wyżej sytuacji:

- Pingwinkowa: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php

- Donek ツ: http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php 

Donek chciałbym Cię przeprosić. Za bardzo mnie poniosło na shout boxie. Ale najbardziej mnie zabolało, że obrażasz graczy i bez trzymania regulaminu banujesz kogoś za coś gdzie sam naginasz ten podpunkt w regulaminie.. Rozumiesz?

Wnoszę również prośbę o zbanowanie gracza Donek na serwerze z powodu złamania punktu w regulaminie: Obrażanie gracza [Ban 1h - Ban 1 dzień], a jego rodziny. - [Ban 1 dzień  - Ban 7 dni]

Zależy mi na tym, ponieważ ja od niego dostałem karę z powodu odpowiedzenia na jego zaczepkę.

W załączniku przesyłam dowód do niby "obrazy" według pani Pingiwnkowej.  ( https://prnt.sc/sqx5tf )

Pozdrawiam i proszę o interwencję w tej sytuacji. @ Czarna. !!! Zróbcie coś z tymi adminami, selekcja need af...

Edited by iNsane^

Dobra. Bo widzę troszkę tutaj  parę gorzkich słów poszło w moją stronę bo się nie oglądało demka lub nie poznało się mnie skoro uważasz że obraziłem cię . 

Ale pierwsze to skarga należy do DD2#2  ,więc proszę moderatora o przeniesienie na #2 bo kolega się pomylił.

A drugie to tak jak mówiłem demka nie były sprawdzane i łatwo oceniać, że donek obraził i pózniej na chatboxie wyzywać mnie  na X sposobów daruj nie było to śmieszne. Pisałem ci skargę możesz pisać .  Uświadamiam cię tym demkiem z którym wraz opiekunowie mogą się przekonać co się wydarzyło i kto co kiedy powiedział przed banem https://www17.zippyshare.com/v/6K1tS2V2/file.html  ----> 7:34-7:46  . Stifler podawał  info przez mikro co w tle jeszcze   coś mu się wydzierało nie wiem co może jego dziecko bo ostatnio też mówił  ale mniejsza po czym tym nie kulturalnie wolałeś go uciszyć  czym potem stifler  również dodatku obraził i ty po nim . Stąd ban poleciał dla was obojga , jedynie co błędna była kolejka  no ale oby dwóch was zbanowałem za obrażania się nawzajem. Następnym razem lepiej trzymać język za zębami niż  pózniej  dostać kare i najlepiej zwalać na mnie że ja obraziłem kogoś no sory ale 1 kwietnia już był....  Mogłeś dwa sposoby zrobić zamiast bez kultury uciszać gracza pierwsze to zgłosić na [email protected] żeby ogarnął mikro lub użyć prostej komeny a mianowicie opcje /mute . A kim jestem dla Pingwinkowej? Adminem który komunikuje się z nią  i równo z regulamin prawnie banuje czy ja czy ona , więc takie teksty z twojej strony też są nie na miejscu.  A skąd ban na 1 dzien  to już pozostawiam @ Czarna.  by jej coś pozostało do wyjaśnienia  powód bana jak i taki czas . :) 

Haha, no dobra rozumiem wszystko.

Demka nie oglądam bo nie mam na takie rzeczy czasu. Reasumując to najbardziej fascynuje mnie to, że ludzie zagłuszają na majku ale mają na to przyzwolenie bo są stałymi graczami.

Dobra już rozumiem teraz całą tamtą sytuację zaistniałą tamtej nocy. Możliwe, że to i moja wina. Tak jak powiedziałeś właśnie mogłem zamknąć mordę i napisać na [email protected] ale w wyniku szybkiej reakcji powiedziałem te kilka słów za dużo na +voice.

Jeszcze raz przepraszam Cię za grubo się odpaliłem wtedy na tym shout boxie. Miałem zły dzień, natłok emocji doprowadził do takiego czegoś. Mam nadzieję, że do wybaczenia jest moje zachowanie oraz, że mam szansę na czystą kartę. :) 

Pozdrawiam.

• Junior Administrator

Witam.

Jak słychać na demku, jedynymi osobami, które się wzajemnie obrażały byliście Ty i STIFFLER - oboje zostaliście za to ukarani godzinnym banem.

@ Donek ツ nie odezwał się ani słowem, a gdzie tu mówić o tym, że Admin Cię obraził.

Wbrew temu co mówisz, nie przenosimy brudów z forum na serwer. Ban na 24h od @ Pingwinkowa. został nadany z mojego polecenia, a dlaczego? Otóż po otrzymaniu godzinnego bana, dodatkowo obraziłeś Admina na [email protected]

L 05/28/2020 - 01:40:37: [adminchat.amxx] Chat: "iNsaNe^<522><STEAM_0:0:35776378><>" chat " ty ku*wo"

Oba bany są słuszne, a Adminom nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.