Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana ochroniarz/areny

Recommended Posts

Nick z CS:  Ochroniarz1337

Admin banujący:  Karolek

Serwer:  Arenka 1v1 

Data zdarzenia:  19:20

Opis sytuacji: Po fragu używałem binda który daje napis z cheatów o nazwie ezfragi po 4 użyciu binda dostałem permbana za "cheaty" których nie mam 

Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/):index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:547820299&advType=steamid&Submit

- Reklamowanie jakichkolwiek portali z cheatami - Perm

+ Zakazane jest reklamowanie innych sieci CS'a/serwerów lub wszelkiego rodzaju wspomagaczy/czitów. (Dozwolone są tylko reklamy serwisów związanych z hazardem, wymianą skinów, skrzynek, kluczy oraz Twitch.) 

Edited by MikiQ

Nie wiem po co mam rozpisywać jak reklamowal czity itp dostalem od paru osob zgloszenie ze cheatuje wchodze na serwer i widze ten bind od ez4frags takze nie mialem watpliwosci zeby go zbanowac jak to miki napisal 

58 minut temu, MikiQ napisał:

- Reklamowanie jakichkolwiek portali z cheatami - Perm

+ Zakazane jest reklamowanie innych sieci CS'a/serwerów lub wszelkiego rodzaju wspomagaczy/czitów. (Dozwolone są tylko reklamy serwisów związanych z hazardem, wymianą skinów, skrzynek, kluczy oraz Twitch.) 

Reklamowanie jakichkolwiek portali z wspomagaczy = perm

edit: mogę pokazać w regulaminie że tak jest i jak aż tak będziesz potrzebował rozpiski demka to rozpisze bo nie chce się kłócić ale po co jak reklomowal ezfrags

2 edit : dobra zły powód po prostu dałem bo patrzę na demo i nic nie mial poszedłem w zaufaniu graczy od których dostałem info ze ma cheaty  i wchodzę na serwer i widzę ten bind mój błąd więcej go nie popełnię także zależy od ciebie lub od UBT z mojej strony chyba wszystko 

Przepraszam

Edited by ✔ Karolek
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.