Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Nick z CS:  Xtra

Admin banujący: @ Czesiek sorry  @ Reivil :kekw: wybacz mi

Serwer:  Mirage

Data zdarzenia:  28.05.2020 +/- 17:05

Opis sytuacji:  No założyłem sobie nowe konto żeby pogrzebać w cfg i ustawieniach, żeby na mainie nie robić syfu, grałem se na hedy specjalnie i no :(

Poproszę w miare szybko bo godziny na DD2 muszę nabić XD

Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/):  http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:550738812&advType=steamid&Submit

Wycinek bana z konsoli (ewentualne):Disconnect: <font color='#c40000'><b>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze, w celu odwołania wejdź na 1shot2kill.pl!</b></font><br /><br />Admin: <b>cześć</b><br />Powód: <b>cheat</b>.
Disconnect: <font color='#c40000'><b>Zostałeś permanentnie zbanowany na tym serwerze, w celu odwołania wejdź na 1shot2kill.pl!</b></font><br /><br />Admin: <b>cześć</b><br />Powód: <b>cheat</b>.

Maj bad, przepraszam :<

Nie chcialem grać solo faceit na main'ie i tak wyszło

By Reivil,

No comment -_-

By Nomak,

tu gud

Link to post
Share on other sites

Wybacz nie siedzę zazwyczaj na tsie, dostałem na [email protected], że prawdopodobnie "odjebany", kiedy nie zdążyłem sprawdzić, w jednej rundzie były bardzo szybkie heady z deagla i po tych akcjach powtórna wiadomość na [email protected] Wszedłem na specta. W next rundzie stanąłeś w smoku i kiedy ktoś ci wszedł pod celownik akurat zacząłeś strzelać i go zabiłeś, no i wtedy ban poleciał.

Jak już chcecie się bawić na nowych kontach, to oznajmijcie wchodząc że to wy. Nie sprawdzajcie "cierpliwości" adminów. 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.