Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie Bunny

Recommended Posts

Imię:  Patryk

Kontakt:  Forum, TS3, Facebook, Steam - bez problemowo siedzę na fb 24/7 

Twój nick na TS3:  Bunny

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: A więc tak, staram się o stanowisko Administratora TS3, gdyż jestem również jak widać Administratorem CS GO jedynymi słowy lubię pomagać, piszę to podanie z powodu takiege, że wiele osób prosi mnie żebym mu nadał jakąś range albo coś ale ja nie mogę, lecz wtedy idę do Administratora TS3, ale nie w tym sęk. Chciałbym mieć szansę pomagać też jako Admin tak jakby innej platformy, którą rozumiem, ogarniam. Chciałbym zostać Adminem TS3 ponieważ lubię pomagać, jestem sumienny oraz posiadam tzw. Kulturę osobistą. 

Ile czasu spędzasz na TS3: Jak jestem na Cs Go czyli tak od 14:30-15:00 do 21 - 5 w nocy

Czy posiadasz admina na innym TS3?:  Aktualnie Nie posiadam

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Prowadziłem kiedyś TS3 na którym przesiadywalo dziennie 20-25 osób, umiem robić rangi nadawać im permisje tak samo jak z kanałami i bota i. Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Pozdrawiam Graczy i Administrację sieci 1s2k ;)

Zajączek

Guest 50cent

Jestem na tak:

-jestes komunikatywny, 

-pomocny, 

-bezkonfliktowy, 

myślę, że się nadasz. 

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.