Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

netflixowane.png.4585098c1bf010d06c78d5186e617b7e.png

Witam serdecznie.

W dzisiejszym artykule chciałbym przybliżyć Wam film, który został opublikowany na platformie Netflix stosunkowo niedawno.
Zabierałem się do niego ponad tydzień, ale w końcu się przełamałem i udało mi się go obejrzeć.
Generalnie jestem ciepło nastawiony do wytwórni Happy Madison Productions,
z tego względu, iż darzę Adama Sandlera sporą sympatią jako aktora komediowego.
Dlatego też postanowiłem zapoznać się z najnowszą produkcją i uznałem, że podzielę się z Wami wrażeniami.
Tak jak napisałem w tytule, mowa tutaj o filmie pt. "
The Wrong Missy".

AAAABbI0ap3DOB5ZxWGToAZyA-3NTEDS2bV9hpEgsCKYfi0pJqKVDDBeXX5w9oQliMgQ8j4jpWppSX8eyyxBDF225-GgS8U8eCMhruH0vhthF2ARMuISACojZ712qiVnIw.jpg.4b938a203f792cda7831d4d184ca9f50.jpg

Kilka informacji
Reżyseria: Tyler Spindel
Scenariusz: Kevin Barnett, Chris Pappas
Kraj pochodzenia: USA
Gatunek: Komedia romantyczna
Data premiery (świat): 8 maj 2020
Data premiery (Netflix): 13 maj 2020

Obsada
Missy - Lauren Lapkus
Tim Morris - David Spade
Komante - Rob Schneider
Melissa - Molly Sims
Nate - Nick Swardson
Julia - Sarah Chalke

Screenshot_1.png.aa1c0bfb38a7a0fb0245049b0c580d27.png

Opis filmu
Pewnego dnia Tim Morris (David Spade) w przypadkowym zdarzeniu poznaje swoją wymarzoną kobietę- Melissę (Molly Sims).
Zauroczony po uszy zapomina o całym świecie, nie może przestać o niej mysleć.
Postanawia zaprosić ją na wyjazd integracyjny organizowany przez firmę, w której pracuje.
Niestety życie lubi płatać figle, bo Tim omyłkowo wysyła SMS'a z zaproszeniem do "niewłaściwej Missy", o czym dowiaduje się w samolocie.
Jak przebiegł wyjazd? Przekonajcie się sami. 

wm_unit_09354_r-h_2020.jpg.c7c82de6218f95719d68353d21e8f9af.jpg

-> [ZWIASTUN]  <- kliknij

Podsumowanie
Film cieszy się dość sporą popularnością, jednakże nie wszyscy oceniają film pozytywnie.
Produkcja wypada raczej średnio, czemu?
Moim zdaniem to wina prostoty żartu i taniego poczucia humoru.
Twórcy postawili na zasadę "im głupszy żart tym lepszy", co niekoniecznie jest smaczne dla szanującego się zjadacza komedii.
Co prawda można czasami parsknąć śmiechem, jednakże biorąc pod uwagę film jako całość- pozostaje srogi niesmak.
Wydaje mi się, że z aktorów takich jak David Spade czy Rob Schneider można wycisnąć o wiele więcej.
Są to artyści znani głównie z komedii i moim zdaniem nadal mają ogromny potencjał, którego twórcy nie wykorzystali.
Co do fabuły, nie mam się czego czepiać- typowa komedia romantyczna, miejscami potrafiąca zaskoczyć zwrotem akcji.
Gdy wydaje się, że już gorzej czy dziwniej nie będzie- bang, niespodzianka.
Generalnie film do nudnych nie należy, ale jako fan szczególnie komedii, czuję dość spory niedosyt i lekki zawód.
Tak, czy siak, warto sobie to odpalić, gdy już trzeci raz przewija się listę Netflixa w poszukiwaniu czegoś na "zabicie nudy".
Reasumując i zbierając wszystkie "za" i "przeciw", jestem skłonny dać mocne 4/10.

Dobrej nocy łapserdaki!
Piąteczka!

Źródła:
Informacje: Filmweb
Grafika:
Własna, Google

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.