Jump to content
  • Create New...

[Odrzucony] Podanie na admina DD2/Nie Jestem Normalny

Recommended Posts

Nick:Nie Jestem Normalny

Steam ID:2196 STEAM_0:0:510517051

Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/player/Nie Jestem Normalny/145.239.16.78:27015/

Doświadczenie z amxx :8/10

Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: staram sie ogarniac graczy jak bylo wczesniej nie bylo tez skarg i chce pomoc w pilnowaniu serwera w roznych godzinach gry gdzie roznie bywa

Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK

sam gram może 2 dni ale wypowiem się jak ktoś wyżej uważa że nie powinienem to usunie to :D 

Na nie 

-  grasz ledwo 4 dni z tego co widzę w gt a nawet jak na powrót myślę że powinno być przynajmniej dobre 2 tygodniowe

-/+ amx nie wiem bo nie widziałem cię lecz wydaje mi ale tylko wydaje że trochę zawyżone :D (moje zdanie tylko i wyłącznie ^^ )

- starasz się ogarniać graczy a grasz ledwo 100min coś mi nie pasuje hmm :D 

Oprócz tego, że przewinął mi się Twój nick kiedyś to nic więcej nie mogę o Tobie powiedzieć. 

120 minut przegrane przez ostatnie 7 dni, z czego tylko 2 z aktywnością. 

Podanie też napisane trochę niechlujnie, nawet za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi w uzasadnieniu.

Na nie.

edit:

11 godzin temu, Karlito ESL napisał:

tego Pana widuje na serwerze   , tych panów co się wypowiedzieli , to nie spotkałem    .
normalne jest jak się ma admina  to się gra więcej czasu , bo masz zobowiązanie , nie rozumie ludzi którzy się wypowiadają   najwięcej , a praktycznie nie grają na serwerze   , mega to jest słabe   

Śmiech na sali w ogóle, że piszesz tą wypowiedź. Popracuj proszę nad interpunkcją i składnią.. bo coraz ciężej się czyta niektóre wypowiedzi.

Ci panowie, którzy się wypowiedzieli mają takie GT:

Roland (ten co nie ma zobowiązania)

roland.png

mój (ten co ma zobowiązanie)

zielony.png 

oraz Twój: 

karlito.png

Nie rozumiem w ogóle jak możesz się wypowiadać w jakimkolwiek podaniu, jak przez ostatni tydzień masz trzy dni w których przegrałeś mniej niż 15 minut. Nie dziwne, że nie kojarzysz Panów, którzy się wypowiedzieli, dziwne że w ogóle kogoś kojarzysz z serwera. 

@Nie Jestem Normalny

Cieszę się, że masz kolegów i tak dalej, którzy Cię kojarzą z poprzedniej kadencji, ale to nie ma żadnego znaczenia w tym momencie. Obecni gracze i admini Cię nie kojarzą, a to jest najważniejsze. 

+Jeśli poprosiłeś go o wypowiedź to tylko sobie zrobiłeś gorzej, ale to tylko spekulacja. 

Edited by zielony10
Wypowiedź Karlitos ESL

Wiec tak, nie spotkałem Cię ani razu na serwerze, wiec totalnie nie mam pojęcia kim jesteś. Niby masz trochę godzin na serwerze, wiec grałeś tu wcześniej, ale chyba trochę za szybko startujesz na admina po przerwie. Ponadto, Twoja składnia z uzasadnienia mówi, ze raczej nie masz 27 lat, chyba, ze pominales podstawówkę w edukacji. 

Jestem na NIE.

edit: kto mnie nie kojarzy jeszcze z #1? XD

A ja się wypowiem  :)
tego Pana widuje na serwerze   , tych panów co się wypowiedzieli , to nie spotkałem    .
steam  +
mikro + 
doświadczenie  + 
Jestem na tak  
normalne jest jak się ma admina  to się gra więcej czasu , bo masz zobowiązanie , nie rozumie ludzi którzy się wypowiadają   najwięcej , a praktycznie nie grają na serwerze   , mega to jest słabe  ,  możesz mu dać okres próbny 2 tygodnie  , adminów brakuje  , a wiem że sobie poradzi  :)

+ Byłeś tu adminem i dobrze ci szło

+ Kultura

+ Zawsze pomocny

+ Steam

+ Znasz się na cheaterach

+ Z każdym co grałeś i nadal grasz to cie kojarzy

+ Kiedyś można cie było spotkać dzień w dzień/ teraz też  tak pewnie będzie

+ Nie było za dużo na cb skarg/ może wcale

Jak najbardziej na tak, przyda sie ogarnięty admin

Zawsze to o jednego "was" więcej

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.