Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Siemka.  Mam pewien uporczywy problem..Mianowicie jest nim problem z uruchamianiem Gta5. Grę pobrałam za darmo z Epic Games Launcher-a . Miałam MNÓSTWO problemów i cały czas wyskakiwały mi jakieś błędy jeden po drugim co było po prostu nie do zniesienia. Kiedy w końcu udało mi się nad wszystkim zapanować i usunąć pojawiające się błędy, i nareszcie udało mi się dojść do uruchomienia gry ,lecz..... kiedy wszystko szło jak po maśle , nagle wyskoczył mi ten oto błąd "Grand Theft Auto 5 przestało działać(...) Zamknij program." Nie wiem jak to naprawić ,dlatego proszę o pomoc :) Pozdrawiam.:)

Mi tam hula normalnie, a też mam z Epic Games :/ Jak masz w bibliotece Epic Games GTA V to spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie, wiem że długo to będzie trwać bo to 100GB do pobrania, ale może pomoże :) 

1 godzinę temu, ~FrEsH~ napisał:

Zazwyczaj taki komunikat występuje jak twój komputer czegoś nie może ogarnąć. Podaj specyfikację kompa może po prostu masz za słabego PC ;)

A gdzie się to sprawdza bo już zapomniałam :blush2:

2 godziny temu, Sjemek napisał:

Mi tam hula normalnie, a też mam z Epic Games :/ Jak masz w bibliotece Epic Games GTA V to spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie, wiem że długo to będzie trwać bo to 100GB do pobrania, ale może pomoże :) 

wiem wiem u mnie z pobieraniem nie jest aż tak źle bo mi nie przeszkadza czekanie tylko jak odinstaluje to nie będzie czgeos takiego ze bede musiala kupić? bo oferta sie juz dawno skonczyla.....

9 minut temu, Wikae napisał:

wiem wiem u mnie z pobieraniem nie jest aż tak źle bo mi nie przeszkadza czekanie tylko jak odinstaluje to nie będzie czgeos takiego ze bede musiala kupić? bo oferta sie juz dawno skonczyla.....

Nie powinno masz to w bibliotece 

Jeżeli chcesz sprawdzić specyfikacje komputera/laptopa to wpisujesz w wyszukiwarce Windowsa "Menedżer urządzeń" wszystko po kolei będziesz miał tam wymienione...

Pytając tak szczególnie do błędu gry z twojego komputera czy mógłbym dostać screena jaki to jest komunikat, dokładny? ( np. imgur ) 

Spoczko spróbuje . Dzięki:)

15 godzin temu, .tfujstary\dzuk3son napisał:

Jeżeli chcesz sprawdzić specyfikacje komputera/laptopa to wpisujesz w wyszukiwarce Windowsa "Menedżer urządzeń" wszystko po kolei będziesz miał tam wymienione...

Pytając tak szczególnie do błędu gry z twojego komputera czy mógłbym dostać screena jaki to jest komunikat, dokładny? ( np. imgur ) 

Spoczko spróbuje. Dzięki :)

15 godzin temu, .tfujstary\dzuk3son napisał:

Spoczko spróbuje też tak zrobić.A screena zrobiłam ale nwm za bardzo gdzie to wstawić ,bo od dwóch dni korzystam z tej stronki:D

16 minut temu, .tfujstary\dzuk3son napisał:

Spróbuj z tym poradnikiem, jeżeli nie zadziała to napisz po prostu to coś innego wykombinujemy.

spacer.png

problem taki że nie mam launchera gta5 bo pobierałam to gta5 co było tydzień za darmo na epic games więc jak pobrałam to mi tylko pobrało to bez launchera a 2 problem jest taki że nie mam programu "Social Club" od rock stara :(

Patrząc na kartę graficzną jest to trochę przestarzały lapek i to może być przyczyną. Robi co może ale no... nie może i dlatego crashuje. Na starym PC przy próbie odpalenia np. Rainbow Six Siege po aktualizacji miałem podobnie, lag i komunikat, że gra przestała działać. Ewentualnie sterowniki do karty zaktualizuj bo też mogą być przyczyną.

3 godziny temu, -.R napisał:

Jak widać ten temat już był poruszany na tym forum :P

Tak tak wiem tylko chciałam sprawdzić czy jest jeszcze inny sposób i może w moim przypadku będzie to inaczej wyglądało :thumbsup::blush2::D

Godzinę temu, Puchaty napisał:

Patrząc na kartę graficzną jest to trochę przestarzały lapek i to może być przyczyną. Robi co może ale no... nie może i dlatego crashuje. Na starym PC przy próbie odpalenia np. Rainbow Six Siege po aktualizacji miałem podobnie, lag i komunikat, że gra przestała działać. Ewentualnie sterowniki do karty zaktualizuj bo też mogą być przyczyną.

Bardzo dziękuje za odpowiedź :) a jeśli chodzi o laptopa to mam w planach kupićlaptop gamingowy Lenovo y700 17' i5 6300hq 16GB RAM GTX 960M. Taki mógłby być?

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.