Jump to content
  • Create New...

Odwołanie od bana Senor vac/areny

Recommended Posts

Cytat

Nick z CS: Señor Vac
Admin banujący: - @ MikiQ
Serwer: 145.239.237.104:27060
Data zdarzenia: 24.05.2020
*Opis sytuacji: Gram sobie i nagle banik / na 1 arenie
Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): co?
Wycinek bana z konsoli (ewentualne):

Witam.
Wstawiam odwołanie od bana ponownie, bo po przeczytaniu odpowiedzi od @ MikiQbyłem pewien, że pomylił on moje odwołanie z innym. Jednak plik z demkiem się zgadzał, losowe akcje w demku też, ale reszta jego wypowiedzi to chyba nieśmieszny żart. Przepełniona kłamstwami, podejrzewam że skopiowana z napisanego wcześniej wzoru. Podam tutaj oczywiście cytaty @ MikiQi moje stanowisko w tej sprawie. Na samym wstępie jest informacja o kicku, która jest nieprawdziwa, bo ban był od początku. Następnie @ MikiQstwierdził, że perfidnie namierzałem wrogów przez ściany i się z tym nie kryłem, podając przy tym tylko 3 sytuacje które mogą wydawać się podejrzane, ale na tle innych widać, że jest to zwykłe szczęście (Warto dodać, że doszedłem do areny nr. 1, a na liczniku było o wiele więcej niż 3 zabójstwa. Oczywiście to nie wszystko. Ledwo skończyłem czytać następne zdanie, a w kolejnym widnieje absurdalny zarzut, jakim jest domniemane obrażanie innych graczy, cytuję:

Cytat

"Jeszcze tak dodam ze słyszałem od innych graczy że kolega wyzywał innych na czacie głosowym.".

@ MikiQkieruje się informacjami dostarczonymi przez innych graczy, bez możliwości ich potwierdzenia. Co ważniejsze owe doniesienia są fałszywe, ponieważ przez większość czasu grałem z voice_enable ustawionym na 0. Po przebrnięciu przez krótko rozpisane 3 akcje które rzekomo mnie obciążają, docieramy do istnego złota, naprawdę trudno to inaczej określić. Otóż @ MikiQdodaję ciekawą informację, cytuję:

Cytat

"Warto tez dodać że widziałem jak perfidnie patrzy przez ściany na innych mapach".

Wydaję się to całkiem mocno obciążającym dowodem, jednak czy aby na pewno? W takim razie dlaczego nie dostałem bana wcześniej? Już spieszę z odpowiedzią. Prawda jest taka, że nie grałem na tym serwerze wcześniej. Była to moja pierwsza i prawdopodobnie ostatnia konfrontacja z waszymi arenami. Według mnie, znacząco odmieniłem oblicze sytuacji, a @ MikiQ, opisujący całą sprawę wykazał się ogromną ignorancją oraz zwykłym brakiem szacunku do mnie, używając nieprawdziwych faktów mających na celu pogrążenia mnie w tym zajściu. Jedyne na co mogę teraz liczyć to uznanie faktycznej prawdy przez osoby postawione wyżej od wspomnianego wyżej admina, który okazał się niekompetentny do tak błahego zadania. Mam nadzieję, że jestem jedynym przypadkiem niesprawiedliwego osądu, ale szczerze w to wątpię. Jeśli będzie to konieczne, mogę udostępnić wszelakie pliki które byłyby w stanie mnie odciążyć. Poniżej załączam odpowiedź z opisem dema, link do screenu całości oraz link do dema.
Pozdrawiam serdecznie i proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy, ale tym razem przez kogoś kto podejdzie do tematu odpowiednio.

Odpowiedź od @ MikiQ:

Cytat

Napisano 21 godzin temu (edytowane)

Jako iż każdy człowiek czasem się mili , wcześniej zamiast bana kolega dostał kicka (wcześniej czyli chyba w sobotę) ban miał być za perfidne wh , kolega nawet się nie krył z tym że cheatuje , namierzał wrogów przez ściany itp. od razu kiedy dostałem info ze jest na serwerze posiedziałem chwile na spec żeby potwierdzić swoje przypuszczenia i wyglądało to dziwnie. wiec dostał bana. Jeszcze tak dodam ze słyszałem od innych graczy że kolega wyzywał innych na czacie głosowym. 

2:23 - celuje przez ścianę idealnie na przeciwnika (niby słyszy uderzenia nożem ale przez chwile ma celownik idealnie na głowie i nie puszcza go)

3:43 - wygląda to tak jakby widział gdzie jest przeciwnik nie sprawdził sobie innych pozycji tak jak to zwykle robi tylko od razu wcelowuje się w miejsce z którego jego przeciwnik ma wyjść

4:05 - wcelowuje się w górę okręgu na środku mapy , po czym szybko unzoomoje i patrzy na przeciwnika przez ścianę po czym szybko o zmienia pozycje 

Warto tez dodać że widziałem jak perfidnie patrzy przez ściany na innych mapach , ale się pomyliłem i zamiast bana dałem mu kicka 
Jeżeli mylę się co do osądu tych sytuacji to przepraszam za problem.

link do dema: http://o24a.gotv.pro/srv59600/auto0-20200524-214838-757695089-am_nuke2018_v2_1s2k-_EU_______1shot2kill.pl___Arena_1vs1_Skiny_Kosy_Rekawiczki_.dem.zip

Edytowane 6 godzin temu przez MikiQ

Screen całości: https://imgur.com/a/bWqhMmX
Link do dema: http://o24a.gotv.pro/srv59600/auto0-20200524-214838-757695089-am_nuke2018_v2_1s2k-_EU_______1shot2kill.pl___Arena_1vs1_Skiny_Kosy_Rekawiczki_.dem.zip

EDIT 1: Dodatkowo przepraszam za niewypełnienie wszystkich informacji widniejących we wzorze na odwołanie, ale potraktowałem bana jako nieporozumienie.
EDIT 2: Bana otrzymałem podczas pierwszej mapy rozgrywanej ta serwerze.

Edited by sokistow
  • Moderator

Cześć, jako UBT zajmujemy się jedynie oceną tego czy dany gracz oszukiwał czy też nie, a więc patrzymy tylko na rozpiski demek oraz same demka, czyli w zasadzie takie wytłumaczenia są nam nie potrzebne, jesteś czysty dostaniesz UB, proste :D No i jedynie mogę jeszcze dodać, że jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy admina może złożyć na niego skargę w tym dziale: https://1shot2kill.pl/forum/1368-skargipochwały/

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.