Jump to content
Ketsurui†

Odwołanie od bana тнιѕ ιѕ мє zυℓω/JailBreak

Recommended Posts

Moderator

Witam, wypowiem się, bo ode mnie banik poleciał i to słuszny jak zwykle ^^

Nigdy nie daje banów bez 100% pewności!

Zacznijmy od początku!

21.05.2020 - dostałeś ode mnie bana na 4 dni, za wprowadzanie w błąd Administracji. Gdzie jeszcze bezczelnie próbowałeś mnie okłamać, po tym gdzie zmieniłeś nieumiejętnie ip.

Zostały Ci tylko 2 dni bana, no ale Ty oczywiście musiałeś coś odwalić, bo jakże inaczej by mogło być. ^^

Wbiłeś sobie pod nickiem o takim:

L 05/23/2020 - 19:08:33: slimak | STEAM_1:0:6934523 | x.xxx.xxx.xxx polaczyl(a) sie z serwerem  (niestety ip nie mogę pokazać), ale wyższa Administracja może sobie sprawdzić. Co dziwnego hmm, Twoje ip  było identyczne na ts3 co właśnie na serwerze JB, gdzie siedziałeś z TheQueen oraz Mentosem, grając sobie w najlepsze na jb ^^

100507787_532866570742494_6895836706902114304_n.thumb.jpg.37256ee5b97a134a645d47fc54af38af.jpg

A co jeszcze było najciekawsze - wypytywanie mnie o Twoje sid na poprzednim koncie, z którym mnie oszukiwałeś - tak bardzo go potrzebowałeś, aby sprawdzić czy udało Ci się zmienić i nie było identyczne co na koncie ślimak. To rozmowa prywatna, którą mam na steam i niestety nie mogę jej tu wkleić ^^

Co mogę dodać, sorry maleńki - Twój czas na Jb się skończył - jak ktoś nie umie wyczekać 2 dni bana, to coś jest nie tak... A poza tym straszyć sobie możesz, że i tak będziesz wbijał na innym ip - to będziesz banowany - proste.

Admin

Pierwszego dnia bana nie wytrzymał, bo wbił na aktywnym :v 

L 05/21/2020 - 23:21:05: slimak | STEAM_1:0:92961225 | x.xxx.xxx.xx polaczyl(a) sie z serwerem

Admin
Użytkownik został zbanowany!
Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.