Jump to content

Recommended Posts

Witam. Chciałbym opisać błąd z klasą Marszałek.

Opis klasy: "Dodatkowe obrażenia z m4 i ak (Wzmocnione za pomocą INT), 1 dodatkowy skok"

I tu jest problem z Wzmocnieniem za pomocą INT. Po prostu nie działa (W ciało dajmy na to biję 48 dmg - Mając perk z int np. 74 dalej biję 48)

Mam nadzieję, że wszystko dokładnie wyjaśniłem, jeżeli nie wystarczy sprawdzić ile biję normalnie a z dodatkowym INT.

Myślę, że to zostanie naprawione bo klasa ma potencjał.

Jeżeli napisałem coś źle lub nie miałem tworzyć tematu, proszę po prostu o upomnienie, ponieważ jest to mój pierwszy raz na forum.

Pozdrawiam,

Rkzm

Admin

Właśnie sprawdziłem tą umiejętność i od początku działała ona poprawnie, jednak pojawia się parę znaków zapytania które już tłumaczę -> 

• po pierwsze nie miałem pewności co do działania pluginu który wyświetla zadane/otrzymane obrażenia więc nieco zmieniłem jego działanie i jak teraz sam widziałem wszystko działa jak należy. Czyli do tej pory obrażenia były zadawane normalnie, jednak możliwe że koło celownika liczby były zaniżone.
  • po drugie nie wiem czy wiesz też, że inteligencja wykorzystywana przez klasy/perki aktualizuje się co rundę. Mówiąc prościej, w przypadku jak dostaniesz perk Umysł Donaciaka to bonus do broni od inteligencji zostanie przyznany dopiero w kolejnej rundzie. Jest to zabezpieczenie które zapobiega podwajaniu statystyk przez wpisanie /reset tuż po nowej rundzie.

Tak czy owak wszystko już zostało poprawione i myślę wyjaśnione, dzięki za zgłoszenie ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.