Jump to content
iTreazik

Podanie na admina iTreaz

Recommended Posts

Premium

Twój Discord tag oraz ID: Ficek / iTreaz#9442

Mutacja głosu: Tak

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Staż na naszym serwerze Discord: hmm, nie znam dokładnej daty, lecz będzie to około 2 miesiące.

Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?: Na Discorda wchodzę w każdej wolnej chwili. Jak nie na komputerze to na smartfonie

Znajomość Discorda w skali 1/10: Posiadam podstawową wiedzę nt. Discorda. M.in. Potrafię dodać na Discorda bota. Umiem również tworzyć nowe role na discordzie, dodawać je i usuwać. Myślę, że ogółem będzie to 7/10

Czy miałeś styczność z Discordem?: Z Discorda korzystam dobry rok. Od dwóch tygodni zacząłem się trochę bardziej nim interesować.   

Posiadasz Admina na innym Discordzie?: Nie

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Nie będę tu się rozpisywał jak bajkopisarz. Po prostu chciałbym pomóc w utrzymaniu kontroli, rozwoju serwera. Dodatkowe ręce do pracy myślę, że się przydadzą, ponieważ admina ma tylko jedna osoba.^^ 

Co byś dodał lub zmienił na Discordzie?:  Mam  pomysły, które mogą pomóc w rozwoju serwera. 

Kontakt: FB, steam, Discord

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% (TAK/NIE): Tak