Jump to content
prezesik

jak razem to razem....

Recommended Posts

Tak Jak w temiacie.. "jak razem to razem" mozna zamknac temat z automatu... jezeli nie jest w odpowiednim miejscu napisny...

do czego zmierzam... przez sytuacje... z danym graczem.. serwer jak sami widziecie juz nie ma takiego brania.. bardzo to jest przykre bo stal na

1. fajnym Poziomie przy stalych Graczach... mozna wymieniec mnostwo za********h ludzi bedacych na serwerze... nikt nie ocenia danego gracza po jednej akcji... chociaz ja czesto sie pytam czy "janusz" "nie bylo flesza? "  zawsze staram sie poprawke brac :) :D 
  2. pamietam jak tu przychodzilem  kazdza wolna chwile jak mialem wbijalem tylko tu... zima wiecej lato jak kazdy ma mniej czasu... na granie.. ale mimo wszystko wchodzac na serwer o godzinie 21 bylo pelno osob a teraz wchodze  i co  widze 7 graczy ??? mi zarzucano ze wbijalem rano.. i staralem sie rozkrecic serwer... 
  3. tak to wina Adminow... ze czestowali kickami graczy po kickach banami za brak wykonywanie celow lub brak Kultury....porzadek jakis byl... 
  4. widzac "Murdocka" "sa" "pinga" "pijanego alkoholika" :D i wielu inncyh co sobie leca od Gejow... ale nikt nie ma o to pretensji kaZdy Gracz byl jak rodzina w czterech scianach :D 
  5.  mimo to ze malo rozmawiam przez mikro... ale slyszac graczy.... "Jaca Ksywa"  "Pijanego  jak zawsze " "312 Powaga"   "dezerter"  "sa" "i wielu inncyh" czlowiek wiedzial ze trzeba troszke powalczyc... by udalo sie fraga zdobyc :) 
  6. kolejna sytuacje ktora  jak tu zaczynalem grac... nie pamietam wszystkich za to przepraszam... wszyscy pewnie juz nie graja. i tez moge cos pomylic... ale "AKuma" "Jimi" "Emeryt"  "Roman55 jak dobrze kojarze... robil klimat, fajnie  pozartowal.. posmial... i  ten Dystans 
  7. dziekuje  za wspoloprace  "Jimi" "Aspiro" "Creator" "Ekola" "Spajki" i innym za to ze jak dostalismy Zgloszenie na [email protected] o danym graczu... potrafilismy w mirae szybko reagowac...i kazdy potrafil sie dogadac kto idzie ogldaC ALE MIMO WSZYSTKO PRZED PODJECIEM DECYZJI BYLA KONSULTACJA no chyba ze bylem na spect przez 20 minut a w tym momecie krecic demko :) 
  8. Dziekuje Gracza nie kazdy moze mnie lubial.... za te kicki... ale dzieki wam wszystkim... zabawa i chwila poswiecona sprawiala ze az milo bylo was posluchac, poczytac,, troszke was pobic.. :) chociaz czesciej Dostawalem od was Po Glowie ;p  ale bylo fajnie... 
  9. a teraz Panowie i oczywiscie Panie ... Najwazniejsza rzecz !!!!! byc moze Teamat zostanie szybko zamkniety.... bylismy... jestesmy ja to wiem !!!! czasem sa sytuacje w ktorych ciezko jest Decyzje podjac... pokazmy ze jestesmy rodzina... w wirtualnym swiecie... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Panowie Ogien dalej... i Lecimy od jutra widze o godzinie 18 pelen serwer!!!! wierze w was...!!!! 
  10. a na Koniec dziekuje wszystkim "gora" bez ich staran nie bylo by niczego... Czerwonym...Zielonym... Itp itd.  

Witam.

domyślam się z przez obecna sytuacje, która działa się na serwerze, ale nie ukrywając sami to zrobiliście namawiając graczy by grali na innych serwerach jak i zapraszaliście ich poprzez wysyłanie wiadomości (wymieniać nie będę tu osób jak serwerów, bo dobrze zdajecie sobie z tego sprawę) zamiast poczekać cierpliwie i złapać „tą” osobę w momencie, w którym nie będzie niczego świadoma większość osób wolała niszczyć serwer oraz podjudzać innych graczy by celowo unikali serwera kończąc ten temat mam nadzieje że wszystko wróci do normy i gracze powrócą na serwer na chwile obecna chce zostawić temat otwarty by w nim wszystkie spory zostały wyjaśnione.

Author of the topic Posted

przedewszystkim trzeba mimo takich sytuacji dac  cos od siebie... nie mowie ze nie ma reakcji.. ze nie ma zainteresowania... trzeba razem probowac rowiazywac dane problemy... gracze dla gory... Gora dla Graczy... Cieszy mnie to ze teamt zostaje otwarty... bo zazwyczaj byly szybko zamykane... chociaz wiem ze byc moze to nic nie wniesie... ale Licze na Ludzi miedzy innymi ktore wymienilem... nie zapominajac o innych graczach... kazdy z nas jest czescia bez ktorych...nie bylo by tego wszystkiego... nie kazdy to przeczyta... ale nie moze to tak wszystko odejsc w pi... 

nawiazujac do twojej wypowiedzi... Uczi.. nikt nie podjudzal...  samo od siebie to nie przyszlo... ja wszystko rozumiem... i wiem ze wroci wszystko do normy... wierze w ludzi i kazdego jednego co przeczyta... ten Post... !! 

Premium

Sprawa najważniejsza z najważniejszych załatwiona co ucieszyło 99 procent graczy. Teraz powróci FFA takie jakie było i to wiem ja czy ty czy wy. WIDZIMY się na serwerze. prezesik czekam na Twoje banie jak to masz w zwyczaju mi dawać. :P PIONA !

Ja napiszę tak.

Fajnie prezes, że się starasz tylko to my się powinniśmy starać czy tak jak to napisałeś "Góra" o to aby serwer był pełny? Dla mnie tak szybko gracze nie wrócą. Chłop nabił około 30k fragów i ludzie zaczynali mieć dojść grania z tym czitem, z dnia na dzień nic się nie zmieni. Ogólnie tyle skarg, zgłoszeń, to powinien być znak dla ubt czy wyższej administracji, że coś jest nie tak i jak dla mnie powinni sami wbić na serwer i zobaczyć gracza, Uczi jako opiekun tym bardziej. Nie na jedną mapę tylko poobserwować gracza. Jeśli UBT jest takie świetne wyłapałoby coś więcej od zwykłego gracza czy admina i zdecydowanie szybciej (hehe). Serwer został porzucony, jeśli admini mają zasady o ilość przegranych godzin, opiekun też powinien mieć, jeśli uczi masz tyle rang na forum i nie masz czasu na serwer, to jak dla mnie nie jesteś właściwą osobą na opiekuna. Opiekun powinien wiedzieć co się dzieje u niego na serwerze a przez większość czasu wyglądało to tak, że trzeba było Ci na pw czy steam, że coś do poprawki itd. a i tak był czasem problem bo parę dni coś robiłeś co było do poprawy w 30 minut (akurat nie ze mną, ale parę historii znam, że ludzie pisali o jakieś poprawki a ty nie odpisywałeś parę dni, już wtedy zaczeli odchodzić niektórzy gracze, ponieważ z opiekunem nic się załatwić nie da)

Dostałem z 3-4 wiadomości, że demkami, które razem z 312 i Ekolą rozpisaliśmy, rozruszaliśmy innych do działania i to było miłe. Czy demka spalone czy nie, to już mniejsza, bo każdy ma inne zdanie.

Uczi twój post pod odwołaniem franka. Wnioskuje z niego, że Wy dalej tego nie widzicie co w nim jest nie tak, jednak zbanowaliście go z powodu braku graczy takie moje odczucie i nie tylko moje, ponieważ rozmawiałem z pewną osobą o tym i ma to samo.

Uczi twój post u jacy w temacie. Wysłał mi go ktoś na steam, kiedy byłem w pracy. Czytając to, wyczułem w tym taki sarkazm "Gratuluję upartości" dla mnie "Macie czego chcecie, spłakaliście i uciekliście z serwera"

Zaskoczyło mnie zostawienie tematu otwartego, rozmawiałem z jedną osobą wczoraj o zamykaniu tematów. To jest forum a człowiek nigdy nie mógł się wypowiedzieć bo zaraz zamknięty temat pod pretekstem spamu tutaj +

Prezes, niestety ale na mnie nie licz, straciłem chęć gry na tym serwerze ale życzę powodzenia tobie, abyś rozruszał serwer, ponieważ "góra" chyba się tym nie przejmuje. Jak serwer się utrzyma pewnie wpadnę czasem coś postrzelać bo mnie Pijany namówi. Z Jaca zawsze kozak się grało, wbity na pełnej i we dwójkę/trójke zajmowało się bs'a-kozacko. Prezes coś tam strzelasz nie powiem :D jednak czasem twoje oskarżenia, że antyflesza mam czy info "ts czy steam?" były wkurw... Nie szanuję ludzi, którzy grają nie czysto, ponieważ co to za fun? Napisałem Ci kiedyś, że frajda jest jak grasz czysto a inni ludzie płaczą, że odpał. To że siedziliśmy z ekolą i pijanym na ts nie znaczy, że dajemy sobie info. Zawsze odpowiadałem/odpowiadaliśmy, że zapraszamy do nas na kanał a po 10 minutach każdy by wyszedł, ponieważ nie da się skupić na grze takie głupoty cały czas gadamy, a woleliśmy robić to na ts niż truć wszystkim graczom na majku jak śpiewamy pijani do mikrofonu :D

Ja nie wracam.

Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi, których się poznało a nie wymieniłem, ponieważ pisał bym tego posta do 9 rano a o 8 trzeba być w pracy. Powodzenia jeszcze raz :D  

Posted (edited)

Szacun spajki za robotę którą wykonałeś i że nie bałeś się brnąć pod prąd bo tak komuś niewygodnie. 

W sumie zacząłeś ciekawy wątek i widzę, że mamy podobne przemyślenia. Wydaje mi się atakowanie graczy przez Ucziego w tym temacie nie na miejscu. To, że gracze zaczynają (o ile, sam się nie spotkałem ale nie znaczy, że tak nie było) namawiać siebie do opuszczenia serwera to już raczej jest efekt działań osób związanych z serwerem bezpośrednio  a nie powód dla którego serwer pustoszeje. Efekt zaniedbań i olewawczego podejścia do powtarzających się problemów. Ludzie stracili po prostu cierpliwość. Ponad 30k killi, tyle samo zgłoszeń odnośnie franko i zero reakcji ze strony administracji. Gdyby nie zwykli gracze to by tego bana nie było.

Mam pytanie do Ucziego, bo to że zbanowałeś franko i opis który tam zostawiłeś świadczy dla mnie, że banujesz go w sumie sam nie wiesz za co i nie rozumiecie jak ten czit działa tylko byle uspokoić graczy bo słabo ostatnio z frekwencją a dużo na typa było donosów i wkur*u. Świadczy też o tym długo otwarte demko Jacka, podobny rodzaj czita (na tę chwilę to już niedługo będzie ze 100h). Co dla mnie oznacza, że z każdym kolejnym takim czitem będziecie mieli problem z oceną. Więc jeden zbanowany typ tutaj nie rozwiązuje problemu, bo problem się powtórzy. Zresztą już się powtarza bo widzę jeszcze parę osób odpalonych nie zbanowanych na serwie. Raz, że brakuje odpowiedniej kadry z doświadczeniem, by takie lepsze czity wyłapać dwa, że to znowu efekt działań administracji (czyt. brak dobrych adminów). Ich podejścia do osób które chcą poświęcić wolny czas na pomoc serwerowi. O odpowiednim UBT nie wspominając. Jak doświadczony admin może nie złapać wku*rwu jeżeli wrzuca multum dowodów na typa, dokładnie je opisuje a dostaje krótką notkę, że typ odbanowany. Mogliście się serio lepiej postarać, tak po ludzku. Nie dziwię się spajkiemu, że odszedł. Sam miałem tutaj taką przygodę gdy odbanowali typa choć przedstawiłem i opisałem konkretne dowody. Straciłem wtedy ochotę na jakąkolwiek pomoc.

UBT tego nie widział, bo nie ogarniał tematu. I Uczi na koniec, szukania problemów zaczął bym właśnie u siebie. Bo parę rzeczy zgrzyta na tej serwerowni od jakiegoś czasu i trzeba trochę mniej dumy i więcej zastanowienia się nad sobą. Serio poświęćcie chwilę by szczerze sobie odpowiedzieć czy dbaliście o ten serwer ostatnio tak jak powinniście? Czy wszystko gra w UBT? Czy jesteście pewni, że jesteście w stanie wyłapać te nowsze czity? Czy wiecie jak one działają? 

Jeżeli potrzebujecie z tym pomocy z chęcią Wam pokażę i wyjaśnię jak to działa. Oceną demek i czitów zajmuje się już praktycznie od 20 lat. Można powiedzieć, że coś tam wiem i widziałem.

Chciałbym dodać jeszcze, że ten post nie ma na celu atakowanie nikogo personalnie. Z grubsza chciałem przedstawić ogólne problemy które widzę tutaj na sieci, które można by poprawić i być może dać komuś do myślenia albo chociaż iskrę do rozpoczęcia dyskusji.

Edited by jaason

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.