Jump to content
T E Z

Podanie Na Admina Discord - T E Z

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój Discord tag oraz ID:T E Z #5112 Wiek:16 Mutacja głosu:Jest Posiadasz działający mikrofon:Tak Staż na naszym serwerze Discord:Miesiąc Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?:24/7 bo praktycznie na Discorda zerkam co 10 minut  Znajomość Discorda w skali 1/10: 10 umiem ustawiać permisje tworzyć własne Boty dodawać te Boty Czy miałeś styczność z Discordem?:Tak Posiadasz Admina na innym Discordzie?:Posiadałem Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Admin jest tylko 1 czyli lasik., lubię pomagać użytkowniką na discordzie pisze z ludźmi bardzo czesto, doświadczenie mam bardzo duże, oraz zależy mi na pelniemu tej roli Co byś dodał lub zmienił na Discordzie?:jeżeli będzie coś trzeba zmieniać to jestem chętny do pomocy Kontakt:ts,Discord,Facebook, forum Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% (TAK/NIE):

Tak. 

 

 

 

Edited by T E Z

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widząc co odwalasz na teamspeaku 3 puszczając bindy głosowe na kanałach prywatnych/publicznych czy nawet strefach, bałeś się nawet odezwać przez mikrofon gdy cie o to prosiliśmy. Podanie wygląda jakbyś z chlewa wytrzasnął skopiował i wkleił zostawiając "Dodaj nowy temat, Oznacz forum jako przeczytane"

Jestem na nie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sponsor

Na nie. Dostałeś ode mnie bana za obrażanie, prowokacje, wyzywanie i obrażanie od rodziców na kanale tekstowym. Kulturą wtedy nie zaimponowałeś. Podanie to jakiś syf. Jestem na nie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admin
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.