Jump to content
T E Z

Podanie Na Admina Discord - T E Z

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój Discord tag oraz ID:T E Z #5112 Wiek:16 Mutacja głosu:Jest Posiadasz działający mikrofon:Tak Staż na naszym serwerze Discord:Miesiąc Ile czasu jesteś wstanie poświecić na Discordzie?:24/7 bo praktycznie na Discorda zerkam co 10 minut  Znajomość Discorda w skali 1/10: 10 umiem ustawiać permisje tworzyć własne Boty dodawać te Boty Czy miałeś styczność z Discordem?:Tak Posiadasz Admina na innym Discordzie?:Posiadałem Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Admin jest tylko 1 czyli lasik., lubię pomagać użytkowniką na discordzie pisze z ludźmi bardzo czesto, doświadczenie mam bardzo duże, oraz zależy mi na pelniemu tej roli Co byś dodał lub zmienił na Discordzie?:jeżeli będzie coś trzeba zmieniać to jestem chętny do pomocy Kontakt:ts,Discord,Facebook, forum Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% (TAK/NIE):

Tak. 

Edited by T E Z

Widząc co odwalasz na teamspeaku 3 puszczając bindy głosowe na kanałach prywatnych/publicznych czy nawet strefach, bałeś się nawet odezwać przez mikrofon gdy cie o to prosiliśmy. Podanie wygląda jakbyś z chlewa wytrzasnął skopiował i wkleił zostawiając "Dodaj nowy temat, Oznacz forum jako przeczytane"

Jestem na nie...

Sponsor

Na nie. Dostałeś ode mnie bana za obrażanie, prowokacje, wyzywanie i obrażanie od rodziców na kanale tekstowym. Kulturą wtedy nie zaimponowałeś. Podanie to jakiś syf. Jestem na nie. 

Admin
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.