Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Postaraj się włożyć więcej "serca" w sygnaturki.
Tam masz gradient położony + napis + render. Powinieneś dać jakąś texturkę na ten gradient. Efekt nie byłbym taki sztuczny, albo jakiś szum.

Jeśli chodzi o wilka z Internal Security, to litery "L" prawie w ogóle nie widać. Może wystarczyłoby zmienić kolor, albo dać obrys 1mm np biały, albo wyraz Security dać pod warstwę (a nie nad) warstwą z napisem "Internal".

3 godziny temu, GuntruX napisał:

Postaraj się włożyć więcej "serca" w sygnaturki.
Tam masz gradient położony + napis + render. Powinieneś dać jakąś texturkę na ten gradient. Efekt nie byłbym taki sztuczny, albo jakiś szum.

Jeśli chodzi o wilka z Internal Security, to litery "L" prawie w ogóle nie widać. Może wystarczyłoby zmienić kolor, albo dać obrys 1mm np biały, albo wyraz Security dać pod warstwę (a nie nad) warstwą z napisem "Internal".

Co do sygnatur to cały czas się poprawiam, a odnosnie loga Intel Security było to logo stworzone pod jasniejsze forum dlatego na ciemnym nie widać tych napisow. Ale dzieki za rady, wezme sobie je do serca.

9 godzin temu, GuntruX napisał:

@up

"L" jest mało widoczne, nie ze względu na tło, tylko na to, że "y" zasłania je :)
Nie ważne czy byłoby jasne czy ciemne tło.

Widziałem prace na jasnym tle i wyszła za********e, zresztą klient był zadowolony.

8 godzin temu, ACAB napisał:

Eleganckie graficzki :) pozdrawiam 

Dzieki byczku :)

20 godzin temu, Tomczysław II napisał:

Kilka nowych prac ;)

H63RMrV.png

Całkiem ładne, tylko trochę za bardzo przytłumione.
Ja bym zwiększył trochę % krycia i lekko skontrastował, zarówno litery, jak i logo.
Ogólnie w prostocie siła, sympatyczne to. 

W dniu 22.05.2020 o 22:22, Tomczysław II napisał:

Widziałem prace na jasnym tle i wyszła za********e, zresztą klient był zadowolony.

Najważniejsze, że klient był zadowolony! :)

W dniu 24.05.2020 o 23:50, Tomczysław II napisał:

H63RMrV.png

Ta mi się najbardziej podoba z Twoich prac.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.