Jump to content
franko

Odwołanie od bana Mazid0nd0 FFA 1.6

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick z CS: Mazi0nd0

Admin banujący: selfie

Serwer: FFA 1.6

Data zdarzenia: 18.05.2020 20:40

Link do bana z amxbansahttp://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=83347

Wycinek bana z konsoli

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : MAzi0nd0
[AMXBans] Powod : ' Czitujesz '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1820517 '
[AMXBans] Twoje IP : ' Ukryte '
[AMXBans] ===============================================

Opis sytuacji

Odpowiedz na zarzuty z tematu:

1:21 czyzby scigalao celownik na model przez sciane na srdoek ? kto noramlny zaczynajac runde biegnac z trupa na srodek rozglda sie w sciane.... 

Za duzo sie doszukujesz, poprawialem sobie kabel od myszki, nawet nie wiedzialem, ze w tamtym miejscu sa CTki na poczatku rundy.

1:31 zeskakuje na pochylnie na srodek i odrazu patrzy moze w tym nic dziwnego ale w pierwszej rundzie zawsze patrze czy kogos nie ma na krotko.

Po pierwsze, nie interesuje nikogo co Ty patrzysz, jak Ty grasz. Mam przed soba dwoch typow, logiczne jest, ze oni sprawdza/zabija to co jest na krotko, bede sie martwil dopiero jak ktorys z nich padnie.

4:05 wie ze jest pare osob na Bs b... wychyla strzela do goscia na pochylni po czym sie chowa i celownik skierowany juz na kolejny model ktory za sekunde wchodzi na krotko. 

Od 3:50 leci cala masa HE, fleshy, wiadomo ze jest ich tam duzo, po nieudanej akcji i nieubiciu CTka, zastopowalem troche, i czekam w miejscu gdzie skroca CTki, gosciu najpierw strzela z deagla, potem wychodzi, mam pol sekundy zeby zareagowac i przestawic celownik.

4:56 wychodzi wycelowany na matrixa nic w tym dziwnego... przy minimietrze od skrzyni trzeba miec refleks ktorego raczej normalny czlowiek nie posiada.... czeka wychyla gosciu niestety zly Tajming sprawil ze chybil.

Na kazdej mapie de_cbble, majac VIPA (od niedawna), grajac w Terro, zaczynam tam runde, i tam wlasnie ustawiam celownik. Moge odszukac demka hltv z de_cbble (bylo ich sporo), gosciu wyjatkowo nienaturalnie wychylil i sie schowal., w 90% przypadku kazdy kto tam wychyla i staje jest latwym fragiem.

dalsza akcja mam wrazenie ze jechal po modelu... skany nic dziwnego 

Tak, dokladnie, zawsze tam skanuje na poczatku rundy, jedna z najbardziej oklepanych miejscowek CTkow na poczatku rundy, zwlaszcza, ze ich tam slychac, zwlaszcza, ze chybilem i nie ubilem goscia. Mozna to latwo udowodnic demkami hltv z wszystkich map de_cbble, jakie gralem na tym serverze, mysle, ze biorac wszystkie akcje w tym miejscu, ilosc trafien nie przekroczyal by 30%. Te twoje "po modelu" sobie wsadz gleboko.

7:36 dziwie mnie dalczego zatrzymuje sie w rogu i nagle przez chwile sie nie rusza...jak  w Matrixie nikogo na krotko nie slychac i granat nie leci. 

7:26 bajecznie_nawdychany ubija naszego, 7:30-7:32 slychac wybuchy dwoch HE rzuconych przez CTkow, 7:35 slychac strzelajacego CTka w matrixie z AK. A Ty podajesz akcje, i klamiesz, ze nic nie slychac, ani granat nie leci. Co Cie to interesuje po co sie zatrzymalem? moze sie chcialem po du**e podrapac? a moze gram ostroznie?

7:50 wychodzi na srodek na podwojnym zoom z awp... po czym wylancza zoom i albo refleks ale ewidentnie widac jak celownik sam kieruje sie ku modelowi... zabija Przeciwnika... juz nie mowie o tym dziwnym skanie w brame na skrzynie ale jak pozniej widzimi moze nie byl to skan bez powodu.. nie slyszalem gracza nawet przez sekunde ktory chowal sie za brama... mozliwy czysty fart... i Teraz wisienka na torcie..

7:50, wychylam na podwojnym zoomie, CTk oddaje strzaly z M4 bez tlumika, slychac jak na dloni(nawet dwoch), ba, widac iskry na bramie, czyli strzela do gory, strzela sie z innym Terro, wiec zmieniam koncepcje, nie musze zgadywac, wiem, ze jest na dole.

8:05:91 do 8:06:80 1/4 tempa... celuje gosciowi w nogi na Drabie celownik sciaga ewidentnie na MODEL Gracza.

Tak jak wyzej, slyszalem dwoch strzelajacych CTkow, z M4, byc moze jednego nawet trafilem w 7:44, rzucajac HE w okna, to mi dalo pewne info, ze sie kisi u gory. Normalny frag, znana miejscowka, zwlaszcza majac info z moda serwerowego (zadawanie dmg).

8:44 slyszy gracza z Lacznika miedzy BESAMI. ale wogole sie nim nie interesuje.... zmienia bron na Awp po czym juz wycelowany wychodzi na gracza "TAKSREDNIO" oczywiscie go zabija... ciag dalszy akcji slyszal ze jestem na Bs bo oddalem  strzelal z awp  nic w tym dziwnego... ale jedzie pieknie po Moim Modelu i juz przygotowany ze wyjde z lewej strony.  Odwraca sie na Lacznik gosc idzie na shift wlancza podwojny zoom i przygotowany ma wychylenie gracza. po czym oczywiscie go zabija  

Widac, ze nie masz pojecia o tej mapie, najpierw sie patrzy bs, resp, matrix, a potem lacznik, w laczniku zawsze ktos jest i sie go pomija, ignoruje, bo jest zakitrany i jest to najtrudniejszy frag do zdobycia, poza tym on mi nie przeszkadza w oczyszczeniu BSA, respa i wejscia do matrixa. Sprawdzam miejscowki, twoj strzal z AWP na bsie slychac, zaraz po ubiciu Ctka odrazu tam mierze, nie wiem gdzie jestes, mierze w srodek bsa, wiem jedno, 90% graczy z AWP na bsie A na de_cbble, wychyla sie w lewo, czyli Twoje prawo.

9:47 widzi Wojtasa przeciaga celownik... za bardzo widac to na zwolnionym tempie... a wychodzi z tego Piekna Bania nic w tym dziwnego.... lecz w rzeczywistosci w odstepie 1/10 sekundy czlowiek nie jest wstanie skorygowac przciagnietego celownika.... 

Strzela z AK, slychac, juz w 9:40 slychac tam AK, wojtas ubija Terroryste, w 9:43 wychylam, i nie widze nikogo, zostalo ostatnie miejsce po lewej, w tym momencie wojtas strzela ponownie plus obok niego jakis inny CTk, mam ulatwione zadanie. Zreszta tam gdzie on stal, czesto kampia ludzie z AWP, tak, ze tylko lebek wystaje. Normalna akcja, normalny kill, nie doszukuj sie tutaj aimbota.

10:08 skanuje gracza nic tez w tym dziwnego lecz gracz tam caly czas siedzi i nawet jednego strzalu nie oddal... podnosi Pake dostaje jednego Flesza dostaje drugiego Flesza.... wyskakuje Murdock i prosze zobaczyc znow akcje nie dosc ze na fleszu.. temp 1/4 celuje obok Murdocka a strzal idzie w model...chociaz w tej sytuacji nie wiem jak Murdock tego nie dostal...

Skanuje jedna z miejsowek, na slepo, bo jest podejrzanie cicho, i nikt nie wychyla. Pozniej strzaly na pol fleshu, dlatego oba niecelne, niewygodna sytuacja byla, czemu nie ubilem, skoro mam aimbota?(wedlug Ciebie).

11:44 spowolnione tempo 1/4 zeskakuje na srodek na pochylnie celownik idzie na model gracza za Brama z automatu wie ze tam jest... po czym patrzy standart i schodzi celownikiem na goscia nic w tym dziwnego ale jak widac tak jak wczesniej napisalem na 1/4 jest zakrecenie celownika na model...  czyli strzal byl by chybiony... ale trafil idealnie ladnie sie zakrecil  

Jestes przewrazliwiony, to przez wh moda adminowego, normalnie skacze na srodek, obracam myszke, zeby mi bylo wygodnie wychylic, a to, ze kursor sie na chwile pokryl z modelem - przypadek.

12:05 kolejne 1/4 tempa... patyrzy srodek... nagle przebiega jeden z ct... noramlnie skanuje brame nic w tym dziwnego lecz po chwili chowa sie za brame nagle zmienia bron i dwie sekundy bez ruchu... nagle zaczyna skanowac  znowu Brame prosze zobaczyc gdzie jest Celownik a gdzie leca kule z awp... czyzby nie na model ? zabija WOjtas Franko ale znow przy strzale Madziondo celownik lekko sie zawirowal... lecz nie trafil

Czlowieku, co ty brales, kampie na srodku z awp, malo sie dzieje, to sobie skanuje, gdzies tam CT strzela z krowy, nie wiem dokladnie gdzie, wiec strzelam mniej wiecej w miejsce gdzie to slychac, trafilem cos? padlem jak bot od wojtasa, tyle z tego mojego skanowania.

Na Koniec Chcialem dodac... ze akcja z 8:44 przez cala mape ktora jak wiemy trwa 20 minut gracz O nicku Franko/Maziondo chodzil caly czas srodkiem.. i nawet raz tam nie spojrzal a wiec dlaczego wtedy wycelowany wylecial z awp na goscia ? sciaganaie celownika z awp na Model i te zawirowania przy strzale z awp... piekna sprawa. 

Czemu klamiesz?!, zawsze tam sprawdzam (demka z innych de_cbble do wgladu), zwlaszcza jak jest cicho, i nie ma CTkow. Jest to jedna z najbardziej popularnych miejscowek. Na tej mapie doszedlem w to miejsce dwa razy, raz sprawdzilem i ubilem 8:44 TakSrednioBymPowiedzial, druga akcja 17:55, gdzie wchodzac, mam przed soba ze trzech sojusznikow z Terro, wiec nie musze sprawdzac. A Ty to tak napisales, jakbym tam wbiegal niewiadomo ile razy. Poza tym od 8:25 filuje srodek, po ostrych wymianach nagle cisza, dlugo dlugo nic, wiadomo, ze gdzies tam sie pokitrali, tymbardziej musze sprawdzac kazde miejsce, a wiele ich nie zostalo.

Edited by franko

po samym demku z mapy cobble można stwierdzić ze masz dużo akcji które nie da się wytłumaczyć zwykłym fartem czy też skillem

po tym demko jak i poprzednich uznaliśmy ze twoich akcji dziwnych jest dość dużo i uznaliśmy by nadać ci bana.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.