Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój Nick: Trawa 
Nick Gracza/Admina na którego składasz skargę: Wisienieczka 

SteamID gracza: nie mam
Mapa zdarzenia: Na mapie bodajże na Nuke_aim
Opis sytuacji: wbilem sobie jak codziennie na serwer 1v1, zaczalem grac i bylem caly czas wyzywany jako cheater, po 3 zmienieniach Mapy przyszedl Administrator (Wisinieczka) ktory zbanowal Mnie pernamentnie za cheaty ktorych nie posiadam ludzie mowili tez ze mam cheaty za to ze mam nowe konto (na jednym mam perma bana z niewiadomych mi przyczyn, najpewniej za przeszkadzanie ) wiec tlumaczylem im ze to moje nowe konto a na starych mam taka range i tyle godzin w grze jednak oni nie przestawali i dawali mi ciagle reporty i dostalem perma bana za "WH" 

8 godzin temu, TrawaUbPls napisał:

Twój Nick: Trawa 
Nick Gracza/Admina na którego składasz skargę: Wisienieczka 

SteamID gracza: nie mam
Mapa zdarzenia: Na mapie bodajże na Nuke_aim
Opis sytuacji: wbilem sobie jak codziennie na serwer 1v1, zaczalem grac i bylem caly czas wyzywany jako cheater, po 3 zmienieniach Mapy przyszedl Administrator (Wisinieczka) ktory zbanowal Mnie pernamentnie za cheaty ktorych nie posiadam ludzie mowili tez ze mam cheaty za to ze mam nowe konto (na jednym mam perma bana z niewiadomych mi przyczyn, najpewniej za przeszkadzanie ) wiec tlumaczylem im ze to moje nowe konto a na starych mam taka range i tyle godzin w grze jednak oni nie przestawali i dawali mi ciagle reporty i dostalem perma bana za "WH" 

Grałeś na serwerze podczas gdy była mapa bodajże am_gazownia2019_v2 

Dostałem dużo zgłoszeń od graczy, że cheatujesz.

Wszedłem na serwer i ukryłem się na spectate i widziałem jak idealnie zmieniałeś pozycje i wiedziałeś gdzie się kto respi a respy tam są losowe

Ale wracając to widziałem jak celujesz idealnie i wychylasz się na przeciwników 

Mówiąc krótko według mnie miałeś wallhacka jak i mógłbym stwierdzić, że triggerbota 

Moją wersje potwierdzi demko

Pozdrowienia

Wisieneczka.png

A więc narzucam poprawki 

Link do demka http://o24a.gotv.pro/srv59600/auto0-20200514-162102-211552038-am_gazownia2019_1s2k-_EU_______1shot2kill.pl___Arena_1vs1_Skiny_Kosy_Rekawiczki_.dem.zip

2:46: Wiedział gdzie sie zrespił przeciwnik 

2:50: Zbyt szybki strzał

3:14: Strzał nie celując w przeciwnika jak i nie mając rozrzutu

5:16: Trafiony strzał nie celując w przeciwnika 

6:30 Również dziwnie trafiony strzał w przeciwnika 

No ogólnie dużo miałeś takich sytuacji ale te są najbardziej widoczne 

Miałeś również dużo sytuacji gdzie strzelałeś w innym kierunku a pociski lądowały w pobliżu głów przeciwników 

Wisieneczka.png

Edited by Wisieneczka
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.