Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick na serwerze : PASTAW0W ~~
Mutacja głosu : Chyba tak :laugh:
Czas spędzony na serwerze (link do GT) : https://www.gametracker.com/player/PASTAW0W ~~/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu : Pewnie, nie raz
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz : Trochę już spędziłem na serwerze często gram w godzinach nocnych przyda  się pomoc, a czasami brakuje adminów na serwerze
Posiadasz działający mikrofon : Tak
Kontakt (GG / Steam) : STEAM
Steam ID : STEAM_0:0:518812896
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% : Pewka

Jestem na nie

Nie widzę w administracji serwera człowieka, który neguje decyzje admina, uczy go co ma robić i ma dziwne docinki.

Spełniasz wymagania, ale już tutaj przerabialiśmy na tym serwerze takie osoby i później wychodzą nie potrzebne kłótnie i wiele więcej.

Piszę to, ponieważ nie wiem czy umiałbym się dogadać z tobą gdybyś był w naszym zespole, więc mam nadzieje, że każdy admin się wypowie, bo jeżeli okaże sie, iż tylko ja mam takie doświadczenia z twoją osobą w tedy będę starał się zmienić swoje podejście do ciebie

Powodzenia

Jeżeli mogę.  

Hmm ujme to tak widzę poprawę , kultura         jest😉

Gt spoko, pamietam Cię od dawna, ostatnio grywalem w kratkę,  ale z tg co pamietam nie bylo problemu ostatnio ale jeszcze coś tam gdzieś tam mam luki 2 strony twojego medalu jak już kolega wspomniał, docinek Ci nie brakowało ,emocji też 🙂 . Teraz tg nie widzę i jest ok. Sumując oddaje głos opiekunom .

Powodzenia 

• Junior Administrator

Masz na koncie 3 bany za kulturę/obrazę i choć od ostatniego bana minęło już sporo czasu to uważam, że jeszcze trochę musisz nad tą kulturką popracować. Przede wszystkim pohamuj nerwy, niesympatyczne komentarze i przekleństwa przy deadach, bo od admina wymaga się jednak czegoś więcej niż tylko nieobrażania Graczy :D

• Junior Administrator
Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.