Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Nick podejrzanego: NITJSEFNI

Serwer: Only dd2

Steam ID:  Steam_ID: 0:0:12012823

Link do demkahttp://ehltv.hltv.org.pl/srv55702/HLTV-2005112352-de_dust2.dem.zip

Czas akcji

===Czasówki===

- 1:58 // przeskok b+

- 3:13 // po tej czasówce byłem pewny że chłop łotpalony XD już tlumacze, pierwsze co celownik wskoczyl mu na ciało jest nienaturalny ruch, wyczuwam fov/trigger zalezy jaki rodzaj cheata bo na legitach raczej by mu tak nie szarpnelo wyczuwam jakies seciki z netka. ps galil ma to do siebie ze bez setow czujesz sie z nim jak z nospreadem/norecoilem w skrocie rcs'em + taaa baniaa wspomagana raczej psilentem Ci co się znają zrozumieją ^^ b+

- 3:59 // XDDDD czy ja muszę dalej komentować XDD b+

- 6:21 // ciezko mi ocenic ze wzgledu na przeszkadzajacy model przed nim ja rozumiem, ze rozpisywanie z hltv "AWPERA" to najgorsza katorga, ale chyba tutaj nie ma setów do awki, przewaznie nikt nie robi do niej ustawien ze wzgledu na mega widocznosc na tej wlasnie bronii przyjmujac ustawisz psilenta, ktos cie nagra z pov'a z chocby 0.3 / 0.4 i masz lipe bo spalone demko bedzie ale tak jak mowie zalezy od haxa. / 

- 8;11 // przeskok b+ / 1/2 1/4

- 14:06 // silent b+

Opis sytuacji: takze ten nie chce mi sie dalej szukac chlop wspomaga sie jeszcze espem/charmsami/esp_soundem ewneutalnie widac to golym okiem, pomijajac fakt ze brak mu kompletnie wyczucia gry movementu wiadomo zaraz ktos wyskoczy,ze nawet bota movement, to movement ofc, ale wiecej ma zachowan odpala nie ogladalem go z zamiarem rozpisania go pod wh, tylko sprawdzenia czy to co widzialem po nim w grze okaze sie true no i potwierdzilo sie, chlopok widac ze nie ma doczynienia z secikami od dzisiaj bo nie robi glupot, choc jeszcze nie ogarnia jak sie dobrze na nich kryc, generalnie piec chlop chyba gra 24/7 wiec jak chcecie to pewnie w kazdym demku jest jak ktos pewny nie bedzie ewentualnie moge pomoc jak cos nie bedzie jasne wytlumacze. 

ps jestem tylko zdziwiony bo chlop na pewno nie gra od dzis i ze go nikt nie zglaszal, nikt nie rozpisywal, czy moze mnie cos ominelo, dobra nieistotne, zostawiam wam werdykt dla mnie wsio jasne .

Edited by dayN
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.