Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Siemka. To konto należy do mnie więc jeżeli masz pytania to spoko. Dzisiaj powiem wam jak skutecznie i celnie strzelać z broni typu snajperka w cs go. Sztuką nie jest oddanie strzału lecz oddanie strzału niosącego zagładę. W skrócie jak nie zabijesz to przegrywasz. Wiecie dlaczego zawsze na serwerze mam +30 killi? To proste: trafiam. Czasami warto jest zaczekać chwilę zanim odda się celny strzał. Na początku kup sobie myszkę 8500dpi. Następnie ustaw sobie skakanie na scroll-u. Ostatni najważniejszy krok to ustaw sobie sensitiviti na 1.4. I co ? Zabiłeś ? Bo ja już mam 25 killi Mordo :D Jeszcze wrócę na krótko do strzelania. Jak powiada słynny człowiek rodem z piłki nożnej: "Niewykorzystana sytuacja może się mścić". W skrócie celuj dokładnie, nie śpiesz się. Statystyki mówią, że im dłużej celujemy tym większe procentowo szanse mamy na zabicie wroga. No scam, potwierdzone info.

Słuchajcie Koty mam nadzieję, że "Poradnik młodego AWP-era" pomoże Wam zwiększyć statystyki na serwerach FFA i będziecie prężnie ćwiczyli niesamowicie śmiercionośną broń jaką jest AWP!!!!!!

Pamiętajcie, żeby zostawić lajka, suba i dzwoneczek, a w krótce nowy odcinek z serii "Poradnik młodego AWP-era"

Ciau

By Reivil,

Jak już chcesz wrzucać jakiekolwiek poradniki to niech mają one choć odrobinę sensu, rzucam temat do archiwum, bo dla mnie tego poradnikiem nie można nazwać.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.