Jump to content

Możliwość dodania drużyn w /walka


Rozmy
 Share

Recommended Posts

Witam, wychodzę z propozycją dodania podziału na drużyny w poleceniu /walka. 

Widzialem to na innym serwerze i całkiem fajnie to się spisuję, gdyż nie ma takiego problemu, że ktoś bije osoby ze swojej drużyny 😃

Proszę, was o pisanie waszych opinii na ten temat. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie. Bardzo fajny pomysł, lecz jego minusem jest znikniecie części tego, co nie przewidywalne na tym serwerze. Np czasami zdarza się tak, ze jesteś w stanie ocenić która drużyna wygra jeszcze przed rozpoczęciem walki, a tu nagle pyk, ktoś rzuca granat i zabija się wraz z cala swoja drużyna :)

Link to comment
Share on other sites

Tak samo jak @ Okert napisał. Z jedenj strony spoko, a z drugiej nie. Ciekawie się patrzy jak ktoś wysadza pół albo cały server :P 

Ale też nie każdy prowadzący musiałby tego używać :) Więc teoretycznie można by było z takim czyś spróbować po resecie czy coś :+1:

 

Edited by Sjemek
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Można rozwinąć taki system o ustawienia FF itd., propka imo na plus jednak jeżeli wejdzie nowy silnik to pierw będzie trzeba go trochę przetestować i dopieścić a dopiero potem myśleć o nowych funkcjonalnościach na serwerze, więc wszystko fajnie spoko ale nie będę Was okłamywał i podejrzewam że takie coś wejdzie w życie w najlepszym wypadku za 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.